Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 stycznia 2022, 13:40

autor: Ania Orzech

Zobacz najnowszy zwiastun Wikingów: Walhalli

Premiera nowej historii o wikingach coraz bliżej. Z tej okazji Netflix postanowił udostępnić zwiastun sagi Wikingowie: Walhalla, która jest kontynuacją oryginalnego serialu.

Premiera serialu Wikingowie: Walhalla tuż tuż. Fanom czekającym na nową sagę czas postanowiła umilić platforma Netflix, która udostępniła wczoraj kolejny zwiastun z najsłynniejszymi nordyckimi wojownikami w roli głównej. Produkcja będzie spin-offem serialu o podbojach Ragnara Lodbroka i jego synów.

Most Londyński zniszczony, a wikingowie dokonują kolejnego krwawego podboju. Nowy zwiastun to zapowiedź wartkiej akcji i emocjonujących scen walki. Zobaczcie sami:

Historia w Wikingach: Walhalla rozpoczyna się sto lat po zakończeniu wydarzeń z poprzedniego serialu i śmierci legendarnego Ragnara Lodbroka. Akcja sagi będzie rozgrywać się w XI wieku i skupi się przede wszystkim na postaciach Leifa Eriksona, Haralda Srogiego, Freydis oraz normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Nowe lokacje, nowi wrogowie i nowe łupy, a to wszystko w czasach, kiedy napięcie pomiędzy wikingami a angielską rodziną królewską osiąga punkt krytyczny.

Serial Wikingowie: Walhalla pojawi się w ofercie Netflixa 25 lutego 2022 roku.