Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 kwietnia 2018, 10:22

autor: Radosław "Riddick" Kowalczyk

Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry

Na pewno wielu fanów ucieszy się, że premiera gry Harry Potter: Hogwarts Mystery odbędzie się jeszcze w kwietniu. Ekscytację budzi też fakt, jak wielu aktorów znanych z ekranizacji użyczyło swoje głosy postaciom w tej produkcji.

W Hogwarts Mystery, jako uczeń szkoły magii i czarodziejstwa, poznamy nowe zaklęcia oraz zbadamy tajemnice kryjące się w Hogwarcie. - Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry - wiadomość - 2018-04-06
W Hogwarts Mystery, jako uczeń szkoły magii i czarodziejstwa, poznamy nowe zaklęcia oraz zbadamy tajemnice kryjące się w Hogwarcie.

Jeżeli tęsknicie za Hogwartem, to wkrótce będziecie mieli szansę do niego wrócić. Wszystko za sprawą gry Harry Potter: Hogwarts Mystery, której data premiery wyznaczona została na 25 kwietnia. Produkcję będzie można pobrać ze sklepu Google Play na urządzeniach z systemem Android oraz w App Store na iOS. Co więcej, prawdziwą niespodzianką dla fanów uniwersum może być fakt, że aktorzy znani z filmów o Harrym Potterze podłożą głosy tym samym postaciom, które zagrali na wielkim ekranie.

W surową, choć sprawiedliwą profesor McGonagall wcieli się - znana z tej samej roli filmowej - Maggie Smith. - Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry - wiadomość - 2018-04-06
W surową, choć sprawiedliwą profesor McGonagall wcieli się - znana z tej samej roli filmowej - Maggie Smith.

Jeśli ostatni zwiastun rozgrywki nie przekonał Was jeszcze do tytułu tworzonego przez studio Jam City, to może zrobi to obecność doborowych aktorów znanych z ekranizacji książek J.K. Rowling. Trudno bowiem zaprzeczyć, że są to wybitni artyści, którzy wykreowali zapadające w pamięć postaci, takie jak profesor McGonagall (w którą wcieli się Maggie Smith) czy dyrektor Hogwartu, Albus Dumbledore (jemu głos podłoży Michael Gambon). Oprócz tego w grze pojawią się również: profesor Flitwick (Warwick Davis), pani Pomfrey (Gemma Jones), nauczycielka latania na miotle Rolanda Hooch (Zoe Wanamaker) oraz pani Irma Pince (Sally Mortemore).

Michael Gambon po raz pierwszy wcielił się w Albusa Dumbledora w filmie Więzień Azkabanu. W pierwszych dwóch częściach serii dyrektora Hogwartu grał Richard Harris, który niestety zmarł w roku premiery Komnaty Tajemnic. - Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry - wiadomość - 2018-04-06
Michael Gambon po raz pierwszy wcielił się w Albusa Dumbledora w filmie Więzień Azkabanu. W pierwszych dwóch częściach serii dyrektora Hogwartu grał Richard Harris, który niestety zmarł w roku premiery Komnaty Tajemnic.

Jak powiedział Chris DeWolfe, włączenie do produkcji aktorów znanych z filmów ma dać graczom poczucie, że naprawdę są uczniami szkoły magii i czarodziejstwa. Również aktorka wcielająca się w Minerwę McGonagall, Maggie Smith, zdaje się poruszona projektem: „Gdybym mogła uczęszczać do Hogwartu, najbardziej podekscytowana byłabym lekcjami eliksirów, prowadzonymi przez Severusa Snape’a, ponieważ są najbardziej egzotyczne” - stwierdziła. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba udam się na ulicę Pokątną, aby zaopatrzyć się w wyprawkę młodego czarodzieja.

W obsadzie nie mogło oczywiście zabraknąć Warwicka Davisa, odgrywającego rolę nauczyciela zaklęć i uroków, Filiusa Flitwicka. - Znani aktorzy w Harry Potter Hogwarts Mystery oraz data premiery gry - wiadomość - 2018-04-06
W obsadzie nie mogło oczywiście zabraknąć Warwicka Davisa, odgrywającego rolę nauczyciela zaklęć i uroków, Filiusa Flitwicka.