Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 kwietnia 2022, 13:43

autor: Ania Orzech

Znamy pełny tytuł filmu Dungeons & Dragons oraz datę premiery

O filmie fantasy inspirowanym grą Dungeons & Dragons do tej pory nie było wiadomo prawie nic. Jednak ostatnio pojawiły się informacje o dacie premiery oraz ujawniono pełny tytuł nadchodzącej produkcji.

Dungeons & Dragons movie/materiały promocyjne

Twórcy ekranizacji gry Dungeons & Dragons do tej pory nie ujawniali szczegółów dotyczących nadchodzącego widowiska fantasy. W ostatnich dniach studio Paramount Pictures postanowiło jednak podzielić się z fanami pierwszymi, ale za to bardzo istotnymi informacjami o filmie.

W mediach społecznościowych wytwórni pojawił się bowiem krótki materiał wideo ukazujący pełny tytuł produkcji. Co więcej, ujawniono również dokładną datę premiery. Jak się okazało, filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier RPG będzie nazywać się Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, a na ekranach zadebiutuje 3 marca 2023 roku.

Materiał wideo ukazujący pełny tytuł filmu

Poza datą premiery oraz pełnym tytułem otrzymaliśmy również informacje o nowych członkach obsady. Są nimi Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis i Hugh Grant.

Ujawnienie powyższych szczegółów przez Paramount Pictures jednoznacznie wskazuje na to, że akcja promocyjna filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves rusza pełną parą i wkrótce dowiemy się o nim znacznie więcej.

Za kamerą staną Jonathan Goldstein i John Francis Daley.

A Wy czekacie na Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves? Co sądzicie o nadchodzącym filmie? Dajcie znać w komentarzu.