Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2019, 10:02

Znamy datę premiery filmu Fantastyczne Zwierzęta 3

Wytwórnia Warner Bros. Pictures ujawniła, kiedy na ekrany kin powróci Newt Skamander. Niestety, miłośnicy świata wykreowanego przez J.K. Rowling będą musieli długo czekać na Fantastic Beasts 3.

Minęło już pół roku od premiery Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda, producenci popularnej serii spin-offów Harrego Pottera zaczynają więc skupiać się na trzeciej części cyklu o przygodach Newta Skamandera. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie do kin trafią Fantastyczne zwierzęta 3.

Zbrodnie Grindelwalda nie były takim hitem finansowym na jaki liczyli producenci, ale zarabiając ponad 600 milionów dolarów i tak poradziły sobie solidnie. - Znamy datę premiery filmu Fantastyczne Zwierzęta 3 - wiadomość - 2019-04-30
Zbrodnie Grindelwalda nie były takim hitem finansowym na jaki liczyli producenci, ale zarabiając ponad 600 milionów dolarów i tak poradziły sobie solidnie.

Niestety, fani czarodziejów i niezwykłych stworzeń muszą uzbroić się w cierpliwość. Fantastic Beasts 3 w amerykańskich kinach zadebiutują 12 listopada 2021 roku. Prace na planie prawdopodobnie rozpoczną się wiosną 2020 roku. Film ma być trzecią częścią sagi zaplanowanej na pięć obrazów. Za scenariusz odpowiada J.K. Rowling, autorka książek o Harrym Potterze, a za kamerą ponownie stanie David Yates.

Seria Fantastyczna zwierzęta skupia się na przygodach Newta Skamandera, młodego czarodzieja specjalizującego się w opiece nad magicznymi stworzeniami, którego ścieżki krzyżują się z losami potężnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Akcja filmów z cyklu rozgrywa się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w Harrym Potterze. W rolach głównych występują Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Ezra Miller i Katherine Waterston.

  1. Recenzja filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – magia bez natchnienia