Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2023, 16:04

autor: Kamil Kleszyk

Znamy datę premiery Expeditions, eksploracyjnego spin-offu SnowRunnera

Focus Entertainment ogłosiło datę premiery Expeditions: A MudRunner Game. Informację tę okraszono świeżym zwiastunem, prezentującym produkcję w akcji.

Źródło fot. Focus Entertainment
i

Zapnijcie pasy, bo już wkrótce wyruszycie na kolejną wyprawę po dzikich bezdrożach w Expeditions: A MudRunner Game. Zapowiedziana podczas tegorocznego gamescomi produkcja zadebiutuje na rynku 5 marca 2024 roku. W momencie premiery tytuł będzie dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także Nintendo Switch.

Powyższe ogłoszenie to nie jedyna atrakcja, jaką dla fanów przygotowali twórcy ze studia Saber Interactive. Firma zaprezentowała również nowy zwiastun nadchodzącej gry. Oto on:

Materiał daje nam dobre spojrzenie na to, co nas czeka. W Expeditions: A MudRunner Game nie zabraknie różnej maści terenu do pokonania. Gracze będą musieli zmierzyć się z jałowymi pustyniami, dzikimi lasami czy potężnymi górskimi szczytami, skrywającymi m.in. skarby i zapomniane ruiny.

W przeprawie pomogą nam rzecz jasna personalizowane przez nas samochody oraz nowinki technologiczne takie jak drony, kotwiczki, wyciągarki, a nawet echosondy. O urozmaicenie rozgrywki będzie dbał dodatkowo system budowania własnej placówki.

Wspomnijmy też, że ruszyły już zamówienia przedpremierowe na Expeditions: A MudRunner Game. Na Steamie gra kosztuje 149,99 zł. Każdy, kto zdecyduje się na preorder, otrzyma dostęp do specjalnej skórki dla SUV-a The Great Don 71.

  1. Expeditions: A MudRunner Game – oficjalna strona

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej