Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 5 lutego 2019, 18:59

Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu z konsolą Xbox One S i grą Anthem.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W niedokończonym przez bogów świecie tajemnicza grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Między złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy. Połącz siły z trzema innymi graczami i załóżcie zaawansowane, indywidualnie przygotowane i niesamowicie potężne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z te\go świata. Z każdą wykonaną misją będziecie zyskiwać nowe umiejętności, a Wasze javeliny będą coraz potężniejsze. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie.

Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem dostępny na premierę - ilustracja #1

Anthem to gra z gatunku Action RPG stworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym tajemniczym świecie stworzonym przez BioWare™ i EA. Zestaw z konsolą Xbox One S i grą Anthem będzie dostępny w sprzedaży od 22 lutego 2019 w Sklepie Microsoft.

Zestaw zawiera:

  1. Konsolę Xbox One S z dyskiem twardym 1TB
  2. Bezprzewodowy kontroler Xbox
  3. Grę Anthem Edycja Legionu Świtu w wersji cyfrowej do pobrania
  4. 1-miesieczny abonament Xbox Game Pass
  5. 1-miesięczny abonamnet Xbox Live Gold
  6. 1-miesięczny abonament EA Access