Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 marca 2023, 16:10

Zestaw SteelSeries Arctis Nova 1 z myszką Prime Mini w ciekawej promocji Media Markt

Wyjątkowe promocje w Media Markt jeszcze się nie skończyły. W niskich cenach znalazł się sprzęt gamingowy wysokiej jakości. Szczególną uwagę zwraca zestaw SteelSeries ze słuchawkami Arctis i myszką Prime Mini.

Źródło fot. Matthew Hamilton; Unsplash.com; 2019
i

Do oficjalnego rozpoczęcia wiosny zostało jeszcze kilka dni, ale już teraz sklepy szykują promocje związane z nową porą roku. Granie na komputerze jest całkowicie innym doświadczeniem, gdy mamy świadomość, że przyroda właśnie budzi się do życia. W sklepie internetowym Media Markt trwa akcja „Wielka Moc Okazji. Ceny bez ściemy!”, w ramach której nie pominięto peryferiów dla graczy. Myszki, klawiatury oraz słuchawki są w zasięgu ręki, dzięki okazyjnym obniżkom.

Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1 + mysz Prime Mini

Zestaw SteelSeries Arctis Nova 1 z myszką Prime Mini w ciekawej promocji Media Markt - ilustracja #1
Źródło: SteelSeries; materiały promocyjne.

Słuchawki komputerowe powinny oferować świetnej jakości dźwięk do grania i do słuchania muzyki. Natomiast mikrofon musi gwarantować dobre odbieranie głosu, co pozwala na bezproblemową komunikację. Te wymagania spełniają słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1. Sprzęt w pełni obsługuje dźwięk przestrzenny, a uniwersalne wejście typu jack pozwoli podłączyć go praktycznie do każdego urządzenia.

Lekka konstrukcja z regulowanym pałąkiem pozwala każdemu dopasować słuchawki, żeby można było z nich wygodnie korzystać. To bardzo dobrze zgrywa się z myszką, która jest elementem całego zestawu. SteelSeries Prime Mini to poręczna i wyjątkowo lekka mysz komputerowa. Seria Prime stanowi minimalistyczną linię dla osób, które preferują proste i praktyczne peryferia. Aktualnie w Media Markt cały zestaw kosztuje jedyne 279 zł.

Kup zestaw słuchawki Arctis Nova 1 + mysz Prime Mini za 279 zł

Pozostałe okazje dla graczy w Media Markt

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej