Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2023, 15:28

Niecałe 40 zł za wysoko ocenianego konkurenta Faraona, promocja Steam

W ramach Steam Spring Sale 2023 w bardzo atrakcyjnej cenie zakupicie Nebuchadnezzar, czyli city builder osadzony w starożytnej Mezopotamii. Za grę tę zapłacicie w promocji niecałe 40 zł.

Źródło fot. Nepos Games
i

Wczoraj wystartowało Steam Spring Sale 2023. W związku z tym w niższych cenach zakupicie wiele interesujących gier. Wśród nich znalazł się Nebuchadnezzar, czyli bardzo pozytywnie oceniany konkurent Faraona. Za tytuł ten zapłacicie zaledwie 39,59 zł, jest to więc dobra okazja.

Nebuchadnezzar na Steamie

Nebuchadnezzar to klasyczny city builder, który przenosi nas na tereny starożytnej Mezopotamii. Naszym zadaniem jest rozbudowa własnego miasta w taki sposób, by zachować stabilność finansową i utrzymać zadowolenie mieszkańców.

Nie ma co ukrywać, że produkcja ma za sobą trudną drogę. Początkowo malowała się ona jako duchowy następca klasycznych już city builderów od Impressions Games, takich jak Faraon. Premiera pełnej wersji tytułu pokazała jednak, że daleko tutaj do legendy. Nebuchadnezzar miał bowiem wiele niedoskonałości – w tym nieobecność zagrożeń czy praktycznie nieistniejącą ekonomię. Lecz twórcy nie porzucili gry i znacząco ją rozbudowali. Wiele brakujących mechanik pojawiło się w późniejszych aktualizacjach.

Decydując się na zakup, musicie zdawać sobie sprawę, że Nebuchadnezzar nie zastąpi Wam Faraona czy Zeusa. Nadal jest to jednak dobry city builder osadzony w realiach historycznych. Jeśli więc lubicie ten gatunek, warto rozważyć zakup. Szczególnie za taką cenę.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej