Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2012, 13:30

autor: Muninn

Zapowiedziano Special Forces: Team X, dynamiczną sieciową strzelankę na PC

Pojawiła się zapowiedź sieciowej strzelanki TPP pod tytułem Special Forces: Team X. Produkcja będzie się wyróżniać stylizowaną grafiką, dużą liczbą trybów rozgrywki oraz możliwością wspólnego konstruowania przez graczy pola bitwy przed rozpoczęciem walki.

Zespół Zombie Studios pracuje we współpracy z firmami Microprose i Atari nad dynamiczną grą sieciową Special Forces: Team X. Będzie to niezwykle krwawa trzeciosobowa strzelanka ze stylizowaną grafiką, w której najważniejsza będzie walka zespołowa. W zabawie będą mogły wziąć udział maksymalnie cztery drużyny graczy na raz, wcielając się przy tym w członków grup Sił Specjalnych.

Produkcja zostanie wyposażona w dynamiczny system tworzenia map, który pozwoli na skonstruowanie ponad 100 kombinacji pól bitewnych, opartych na wynikach głosowania graczy. Przed rozpoczęciem każdej walki biorące w niej udział osoby będą mogły zagłosować na te fragmenty mapy, które chciałyby zobaczyć w trakcie rozgrywki. Po głosowaniu lokacja zostanie stworzona w oparciu o wybory graczy.

Na pewno w grze znajdą się tradycyjne tryby gry, czyli deathmatch, capture the flag oraz capture point. Ponadto dodane zostaną nowe rodzaje rozgrywki, nazwane przez twórców Hot Zone i High Value Target. Niestety, twórcy nie przedstawili szczegółowych informacji na temat zasad rządzących wymyślonymi przez nich trybami zabawy.

Zapowiedziano Special Forces: Team X, dynamiczną sieciową strzelankę na PC - ilustracja #1
Screen z gry Special Forces: Team X

Więcej informacji na temat tytułu zostanie przedstawionych na imprezie PAX Prime, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Special Forces: Team X ukaże się jesienią w wersji na PC.

  1. Oficjalna strona zespołu Zombie Studios
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.