Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 04:07

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano Soulcalibur VI. Gra trafi także na PC

Firma Bandai Namco Entertainment zapowiedziała bijatykę Soulcalibur VI. Będzie to pierwsza odsłona cyklu, która trafi na pecety. W planach są również wersje na Xboksa One i PlayStation 4.

Mitsurugi wyraźnie odmłodniał w porównani z poprzednią odsłoną. - Zapowiedziano Soulcalibur VI. Gra trafi także na PC - wiadomość - 2017-12-08
Mitsurugi wyraźnie odmłodniał w porównani z poprzednią odsłoną.
SOULCALIBUR VI W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bandai Namco
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

Tegoroczna edycja gali The Game Awards obfitowała w zapowiedzi nowych projektów. Jednym z najciekawszych okazała się gra SoulCalibur VI, czyli nowa odsłona popularnego cyklu bijatyk firmy Bandai Namco Entertainment.

Gra zmierza na pecety oraz Xboksa One i PlayStation 4. Będzie to debiut marki na PC. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

Niestety, udostępnione informacje na temat SoulCalibur VI są bardzo skromne. Sądząc po wypuszczonym zwiastunie, gra pozostanie wierna podstawowym mechanizmom swoich poprzedników. Mamy nadzieję, że Bandai Namco Entertainment nie każe nam długo czekać na więcej konkretów.

Warto na koniec zauważyć, że fani cyklu musieli długo czekać na zapowiedź kolejnej odsłony. Poprzednia nowa części serii, czyli SoulCalibur V, ukazała się bowiem w 2012 roku. Potem otrzymaliśmy jedynie remastera w postaci Soulcalibur II HD Online oraz udostępniane w modelu free-to-play Soulcalibur: Lost Swords.

  1. Oficjalna strona firmy Bandai Namco Entertainment