Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2016, 09:53

autor: Góral

Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition

Fani serii Sid Meier's Civilization będą mogli nabyć nową część w kolekcjonerskim wydaniu 25th Anniversary Edition. Będzie ono zawierać wszystko to, co Digital Deluxe Edition, a do tego specjalne opakowanie, zestaw monet, album z grafikami koncepcyjnymi oraz dodawany do pre-orderów Aztec Civilization Pack.

Studio Firaxis Games ujawniło Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition, czyli specjalną edycję nadchodzącej strategii. Pakiet wyceniono na 89,99 euro i do sprzedaży trafi tylko 20 tysięcy egzemplarzy. Jeżeli się na niego skusicie, to w pudełku znajdziecie oczywiście grę Sid Meier's Civilization VI wraz ze wszystkimi dodatkami oferowanymi w wersji Digital Deluxe Edition (ścieżka dźwiękowa oraz dostęp do czterech DLC, które ukażą się w przyszłości), a ponadto unikalne opakowanie, zestaw monet w gablotce, 100-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi w twardej oprawie nazwany Civilization Through the Years oraz dodawany do pre-orderów Aztec Civilization Pack. Ostatni z wymienionych elementów zawiera cywilizację Azteków wraz z wodzem Montezumą, jednostką Eagle Warrior, budynkiem Tlatchli oraz cudem Huey Teocalli. Nacja ta zostanie udostępniona wszystkim graczom za darmo, ale nastąpi to dopiero trzy miesiące po premierze Sid Meier's Civilization VI, zaplanowanej na 21 października bieżącego roku.

Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition. - Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - wiadomość - 2016-08-25
Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition.

Sid Meier's Civilization VI to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych, zapoczątkowanej w 1991 roku. W ciągu 25 lat obecności na rynku, poszczególne części cyklu rozeszły się w nakładzie przekraczającym 35 milionów egzemplarzy.

W szóstce ponownie przyjdzie nam wcielić się we władcę jednej z cywilizacji i zadbać o jej systematyczny rozwój. Rozgrywka, podobnie jak w poprzednich częściach, opierać ma się na zarządzaniu podwładnymi, budowaniu miast, odkrywaniu nowych technologii itd. Deweloperzy zatroszczą się jednak o kilka nowinek, w tym chociażby zmieniony system tworzenia metropolii, które mają zajmować więcej niż jedno pole. Dodatkowo będziemy do nich dobudowywać kolejne dzielnice podzielone na takie kategorie jak przemysłowa, naukowa, handlowa i wojskowa.

Zapowiedziano Sid Meier's Civilization VI: 25th Anniversary Edition - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI