Komentarze do wiadomości: Zapowiedziano muzyczną bijatykę Way of the Dogg, tworzoną przy udziale Snoop Dogga

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
06.03.2013 14:58
Stra Moldas
😜
1
odpowiedz
Stra Moldas
98
Wujek Samo Stra

Jednak Snoop Dogga, a nie Snoop Liona?

Kiedyś była gra z udziałem 50 Centa. Teraz Snoop. Widać raperzy to lubią.

06.03.2013 15:03
wysiak
2
odpowiedz
wysiak
95
tafata tofka

Widać raperzy to lubią.

A kto nie lubi reklamy i dodatkowych zyskow?:)

06.03.2013 16:03
Apokalipsis
😒
3
odpowiedz
Apokalipsis
64
Senator

Gry okraszone postacią 50 centa prezentowały inny wymiar, aniżeli ten w powyższym newsie.

Pamiętajmy, że perspektywa powtórki miernego sukcesu dobrej gry jest tutaj na miejscu. Całokształt udanej realizacji tkwi bowiem w pomyśle, nie w postaci. Co więcej, Pan Lion w pewnych kręgach jest wypalony, mówiąc kolokwialnie.

06.03.2013 16:08
4
odpowiedz
Gaotkor_NPC
59
Senator

to chyba snoop lion

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl