Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lutego 2019, 10:19

autor: Czarny Wilk

Zapowiedziano animowany crossover Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja

Człowiek-Nietoperz oraz czterej zmutowani fani pizzy z Manhattanu połączą siły, by zmierzyć się z Jokerem, Pingwinem, Poison Ivy, Bane'em i innymi ikonicznymi złoczyńcami.

Biorąc pod uwagę częstotliwość i różnorodność komiksowych crossoverów, Wojownicze Żółwie Ninja po raz pierwszy spotkały się z Batmanem dość późno, gdyż dopiero w 2015 roku. Od tego czasu bohaterowie mieli okazję obić się także w bijatyce Injustice 2, ale dotąd nie przyszło im wspólnie wystąpić w animacji. Zmieni się to w tym roku za sprawą Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles, koprodukcji Warner Bros., DC Entertainment i Nickelodeona.

Dożyliśmy czasów, w których takie mieszanki różnych marek przestają dziwić i zaskakiwać. - Zapowiedziano animowany crossover Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja - wiadomość - 2019-02-14
Dożyliśmy czasów, w których takie mieszanki różnych marek przestają dziwić i zaskakiwać.

O istnieniu projektu dowiedzieliśmy się dzięki serwisowi Syfy Wire. Fabuła tworzonej z myślą o rynku Blu-ray i dystrybucji cyfrowej produkcji oparta zostanie na komiksie Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles. Tytuł ukaże Batmana oraz cztery zmutowane żółwie łączących siły w walce ze złoczyńcami z panteonu wrogów człowieka nietoperza – m.in. z Bane’em, Pingwinem, Ra’s al Ghulem, Poison Ivy i Jokerem.

Raphaelowi głos podłoży Darren Criss, znany z miniserialu Zabójstwo Versace: American Crime Story. - Zapowiedziano animowany crossover Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja - wiadomość - 2019-02-14
Raphaelowi głos podłoży Darren Criss, znany z miniserialu Zabójstwo Versace: American Crime Story.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles zadebiutuje wiosną 2019 roku. Głos Batmanowi oraz Jokerowi podłoży Troy Baker, aktor dubbingujący m.in. Joela z The Last of Us. W rolach Wojowniczych Żółwi Ninja usłyszymy Darrena Crissa, Kyle’a Mooney’a, Barona Vaugha i Erica Bauzę.