Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2020, 08:53

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano American Truck Simulator: Colorado

Domysły fanów studia SCS Software dotyczące następnego DLC do American Truck Simulator okazały się trafne. Zespół zapowiedział właśnie rozszerzenie ATS: Colorado.

Zapowiedziano American Truck Simulator: Colorado - ilustracja #1
ATS otrzyma dodatek z Kolorado pod koniec roku.

Studio SCS Software zapowiedziało American Truck Simulator: Colorado, czyli kolejny dodatek do popularnego symulatora ciężarówki z 2016 roku. Tradycyjnie kilkanaście dni temu autorzy wpierw wypuścili pierwsze screeny i teaser, ale nie podali szczegółów. Fani szybko przeanalizowali te materiały i wydedukowali, że chodzi o rozszerzenie koncentrujące się na stanie Kolorado. Teraz wiemy, że się nie pomylili.

American Truck Simulator: Colorado ma być rozszerzeniem niesamodzielnym, więc do zabawy będzie potrzebna podstawowa wersja gry. Autorzy pracują nad tym projektem równolegle z zapowiedzianym wcześniej dodatkiem American Truck Simulator: Idaho, który trafi na rynek jako pierwszy. Obecnie twórcy planują wypuszczenie DLC American Truck Simulator: Colorado pod koniec roku, ale ostrzegają, że z powodu koronawirusa termin ten może ulec zmianie.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry American Truck Simulator - ETS 2 może przejść na emeryturę