Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 grudnia 2020, 15:00

Zamknięcie sklepu gry-online.pl

31 grudnia 2020, po 12 latach istnienia, sklep Gry-OnLine kończy swoją działalność. Najważniejsze informacje związane z jego zamknięciem znajdziecie w rozwinięciu newsa.

 

Zamknięcie sklepu

Nasz sklep powstał w 2008 roku i od tamtego czasu staraliśmy się tworzyć unikalne miejsce z dostępem do najlepszych gier w najniższych cenach, a także dokładać do oferowanych tytułów autorskie treści w postaci darmowych poradników oraz punkty lojalnościowe, które znacie doskonale pod nazwą „GOLe”.

Prowadzenie sklepu było niesamowitą przygodą, podczas której bardzo dużo się nauczyliśmy. 12 lat temu rynek sprzedaży gier wyglądał diametralnie inaczej – pudełka dominowały, lecz obecnie są w odwrocie, a królują wersje cyfrowe. W przyszłym roku chcielibyśmy w pełni skupić się na obranej wcześniej ścieżce rozwoju, czyli tworzeniu dla Was jak najlepszego contentu. W związku z tym nasz sklep (dostępny jeszcze pod adresem: https://sklep.gry-online.pl/) kończy działalność 31 grudnia 2020 o godzinie 23:59.

Wszystkie dotychczasowe zamówienia zostaną rozesłane do kupujących zgodnie z terminami zamówień!

Pamiętajcie również, że zamknięcie sklepu nie oznacza braku późniejszego wsparcia naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z uprzednio złożonymi zamówieniami możecie pisać na [email protected], gdzie uzyskacie wsparcie.

GOLe

Część z naszych użytkowników prawdopodobnie zapyta teraz „co zatem z GOLami, które można było zdobywać przez lata zakupów w sklepie”? Tutaj, oczywiście, sytuacja jest prosta – wszystkie zdobyte dotychczas punkty pozostaną na Waszym koncie bez żadnej zmiany w ich liczbie. Możecie wykorzystywać je tak jak dotychczas!

Dziękujemy za to, że przez 12 lat darzyliście nas zaufaniem i wybieraliście nasz sklep spośród setek innych. Ekipa Gry-OnLine!