Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 8 marca 2013, 16:48

Za tydzień nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

Alan Wake, Deus Ex – Bunt Ludzkości, Europa Universalis III Złota Edycja, F.3.A.R., Race Injection, Risen, S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci, Tomb Raider: Ultimate Edition.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega z wielką przyjemnością informuje, że Pomarańczowa Kolekcja Klasyki poszerzy się o 8 nowych tytułów! Wszystkie nowości będą dostępne w sprzedaży od 15 marca 2013 roku.

Tomb Raider – Ultimate Edition

Ta niesamowita kompilacja zawiera wszystkie gry z serii Tomb Raider dostępne na polskim rynku, łącznie z Tomb Raider Underworld i Tomb Raider Anniversary! Zobacz jak rozwijała się postać najsławniejszej archeolog świata. Przeżyj z nią największe przygody na lądzie, morzu i w powietrzu... odkryj tajemnice i eksploruj nieznane!

Alan Wake

Gra Alan Wake, stworzona przez studio Remedy, autorów serii Max Payne, to niezwykłe połączenie gry akcji z widokiem z trzeciej osoby z pełnym napięcia psychologicznym thrillerem. Jej głównym bohaterem jest Alan Wake, znany pisarz bestsellerów, który wraz ze swoją żoną udaje się na wakacje, by szukać inspiracji. Wkrótce jednak żona Alana znika, a on sam odkrywa, że miasteczko, w którym się zatrzymali bardzo przypomina miejsce z jego ostatniej książki.

Deus Ex – Bunt Ludzkości

W Deus Ex: Human Revolution wcielasz się w Adama Jensena, byłego specjalistę ze SWAT-u, wybranego, by dopilnował bezpieczeństwa awangardowych firm biotechnologicznych. Gdy zostajesz ciężko ranny podczas ataku, jesteś zmuszony do przyjęcia mechanicznych ulepszeń i prędko orientujesz się, że ścigasz cienie po całym świecie, nigdy nie wiedząc, komu możesz zaufać. W czasach, gdy osiągnięcia nauki zmieniają atletów, żołnierzy i szpiegów w istoty nadludzkie, komuś bardzo zależy na tym, by ewolucja ludzkości podążyła jedną konkretną ścieżką.

Europa Universalis III Złota Edycja

Odkrywaj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje państwo stało się poważnym graczem na mapie politycznej świata. W trzeciej części tej niezwykłej gry strategicznej czeka na Ciebie jeszcze więcej opcji, zagrywek taktycznych i strategicznych, możliwości rozwoju oraz znacznie usprawniony interfejs, który pozwoli doskonale bawić się nawet początkującym graczom.

F.3.A.R.

F.3.A.R. to kolejna odsłona popularnego cyklu gier FPS, stanowiących połączenie elementów horroru z czystą akcją. Ponownie zmierzymy się z głównym czarnym charakterem całego cyklu, czyli Almą, która pałając żądzą zemsty, chce zniszczyć cały gatunek ludzki. Tym razem jej synowie - Point Man i Paxton Fettel - wprowadzą tryb różnorodnej kooperacji, umożliwiając graczom wyraźnie różniące się zdolności, które wpłyną na sposób rozgrywki i gry partnera z trybu kooperacji.

Race Injection

RACE Injection to przygotowane z myślą o fanach wydanie kompletne symulatora, zawierające 38 unikatowych, licencjonowanych modeli aut w 13 różnych klasach. Gra oferuje 31 rozsianych po całym świecie torów w ponad 40 konfiguracjach, w tym po raz pierwszy w historii symulatorów wyścigów polski tor Poznań. To wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów motoryzacji – przed wzięciem udziału w prawdziwym wyścigu organizowanym na torze Poznań, można odbyć wielogodzinną sesję treningową i szczegółowo poznać jego topografię!

Risen

Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, wprost kipiącej od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę. Przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone przez szereg ciekawych postaci. Będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych.

S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci

Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach mających miejsce po zakończeniu S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Po odkryciu ścieżki do centrum Zony, rząd postanawia uruchomić operację "Fairway", by przejąć kontrolę nad CNPP. Pomimo dobrze przygotowanej akcji, operacja kończy się niepowodzeniem. Większość z wysłanych helikopterów rozbija się. W celu zbadania przyczyn niepowodzenia akcji "Fairway" w obszar Zony wysłana zostaje Ukraińska Agencja Ochrony z agentem Alexandrem Degtyarevem (graczem) na czele.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.