Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2021, 13:41

autor: Qskan

Za te skórki CS:GO Valve zapłaci 1,7 mln dolarów

Valve ogłosiło wyniki konkursu Dreams & Nightmares, w którym społeczność projektowała własne skórki na broń w CS:GO. Siedemnastka zwycięzców otrzyma nagrody z puli 1,7 miliona dolarów.

W SKRÓCIE:
  1. Valve ogłosiło wyniki konkursu Dreams & Nightmares, w którym fani CS:GO projektowali własne skórki do broni.
  2. Nagrodzono aż siedemnastu artystów (zamiast planowanej dziesiątki), a pulę nagród zwiększono z miliona dolarów do 1,7 mln dol.
  3. Skórki pojawią się w grze w skrzynce Dreams & Nightmares.

Nie da się ukryć, że skórki i elementy kosmetyczne w CS:GO przynoszą Valve spore dochody. Na Rynku Steam codziennie sprzedają się tysiące skinów i specjalnych skrzyń, w których się kryją. I chociaż gracze mogli przywyknąć, że co jakiś czas do gry dodawane są kolejne zestawy skórek, to najnowsza siedemnastka jest o tyle wyjątkowa, że pochodzi z konkursu Dreams & Nightmares (pol. Sny i Koszmary), w którym to fani byli designerami wzorów do swoich ulubionych broni. Konkurs zapowiedziano w lipcu, a ostatecznie nie tylko zwiększono liczbę wyróżnień, ale też podniesiono pulę nagród.

Wyniki opublikowano na oficjalnej stronie CS:GO:

Nasz zespół przejrzał ponad 15 000 zgłoszeń od artystów ze wszystkich zakątków świata i zdecydował, że dziesięć zwycięskich prac nie wystarczy. Wybrano więc dodatkowych siedem (w sumie siedemnaście), a pula nagród wzrosła do 1,7 miliona dolarów.

Zwycięskie prace zostały stworzone przez dwudziestu czterech różnych artystów, z których czternastu po raz pierwszy pracowało w ramach Steam Workshop. [...]

Poniżej prezentujemy zwycięskie skórki:

Za te skórki CS:GO Valve zapłaci 1,7 mln dolarów - ilustracja #1

Pośród prac laureatów znajdziemy skiny do m.in. AK-47, MP9, MP7, FAMAS-a i wielu, wielu innych broni. Valve skontaktuje się z artystami w celu odpowiedniego przygotowania wszystkich skórek do zaimplementowania w CS:GO w ramach skrzynki Dreams & Nightmares.