SkyShowtime ujawniło zwiastun i datę premiery drugiego sezonu lubianego serialu kryminalnego wyprodukowanego m.in. przez Guya Ritchiego. Do premiery nowej odsłony, w której do swoich ról powrócą Tom Hardy, Pierce Brosnan i Helen Mirren, nie zostało już dużo czasu.
Jesień w streamingu zapowiada się coraz ciekawiej. Netflix zaprezentuje swoim subskrybentom czwarty sezon Dyplomatki, ale SkyShowtime także szykuje coś dla miłośników thrillerów – tym razem kryminalnych. 21 września premierę będzie mieć drugi sezon wysoko ocenianej (8,3/10 na IMDb) Strefy gangsterów, w którym do swoich ról powrócą Tom Hardy, Pierce Brosnan i Helen Mirren.
Fani serialu mogą już rozpocząć odliczanie do premiery kontynuacji historii Harriganów. Drugi sezon zadebiutuje bowiem w serwisie SkyShowtime już za pięć tygodni. Z uwagi na zbliżający się debiut nowego odcinka, SkyShowtime opublikowało zwiastun. Zobaczcie, jak zapowiada się nadchodząca odsłona wyprodukowana m.in. przez Davida C. Glassera, Guya Ritchiego i Toma Hardy’ego.
W nowym sezonie członkowie rodziny Harriganów muszą pozostać zjednoczeni, by stawić czoła rosnącym w siłę rywalom chcącym przejąć kontrolę nad ich przestępczym imperium. Kiedy w rodzinie zaczynają narastać konflikty, zaufany i bezwzględny człowiek od brudnej roboty, Harry da Souza, znajdzie się w wyjątkowo trudnym położeniu. Przemoc eskaluje, poczucie bezpieczeństwa okazuje się złudne, a lojalność zostaje wystawiona na próbę. W bezwzględnej walce o władzę nie ma miejsca na litość.
Do obsady należą również Paddy Considine, Joanne Froggatt, Lara Pulver, Anson Boon, Mandeep Dhillon, Jasmine Jobson, Teddie Allen, Emmett J. Scanlan, Johnny Flynn, Ophelia Lovibond, Janet McTeer i Toby Jones.
Jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszej odsłony Strefy gangsterów, macie nieco ponad miesiąc na nadrobienie zaległości.
Więcej:Za tydzień na Netflixa trafi „trzymający w napięciu” kryminał od twórcy Lupina i Porwania
Serial:Strefa gangsterów(MobLand)
premiera: 2025kryminał, dramat
Nowy sezon Sezonów: 1 Odcinków: 10
1

Autor: Pamela Jakiel
Redaktorka działu filmowego Gry-Online od kwietnia 2023 roku. Absolwentka filmoznawstwa i MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miłośniczka dzieł Romana Polańskiego, Terrence’a Malicka i Alfreda Hitchcocka. Woli gnozę od grozy, dramaty od komedii, Junga od Freuda. Tęskni za elegancją kina klasycznego i wciąż wraca do Bulwaru Zachodzącego Słońca. W muzeach tropi obrazy symbolistów, a świat przemierza gravelem. Uwielbia jamniki.