Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 listopada 2022, 14:30

Z kim w Deadpoolu 3 zmierzy się Wade Wilson? Pierwsze informacje o złoczyńcy

Deadpool 3 to film należący do MCU, który owiany jest wielką tajemnicą. Najnowsze ogłoszenie sugeruje jednak, kto może zostać złoczyńcą w tym widowisku.

Źrodło fot. Deadpool; Tim Miller; 2016
i

Ogłoszenie powrotu Hugh Jackmana w roli Wolverine’a sprawiło, że Deadpool 3 stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów należących do MCU. Jednak od tamtej pory nie było żadnych nowych wiadomości na temat tego widowiska.

W końcu pojawiły się plotki sugerujące, że w trzeciej części przygód Pyskatego Najemnika zobaczymy granego przez Owena Wilsona Mobiusa, którego ostatni raz widzowie widzieli w serialu Loki. Za nowe informacje odpowiada insider Daniel Richtman, który sugeruje, kto może zostać złoczyńcą w filmie (via The Direct).

Według Richtmana czarnym charakterem w Deadpoolu 3 ma zostać kobieta, która będzie walczyła z duetem Wade’a Wilsona i Woverine’a. Z podanych przez niego informacji wynika, że twórcy szukają do tej roli aktorki w przedziale wiekowym od 30 do 50 lat.

Poza tym poszukiwany jest również aktor do jednej z głównych ról, który należy do mniejszości etnicznej. Ma on także charakteryzować się poczuciem humoru. Można się więc spodziewać, że potencjalny kandydat będzie miał wspólne sceny z dwójką głównych bohaterów.

Kto może zostać złoczyńcą w Deadpoolu 3?

Kto w takim bądź razie mógłby zostać przeciwnikiem Deadpoola i Wolverine’a? Komiksy Marvela wypełnione są po brzegi żeńskimi postaciami, które by się do tego nadawały.

Dużą faworytką byłaby Lady Deathstrike, czyli jedna z najbardziej znanych postaci walczących w komiksach z „Rosomakiem”. Wielokrotnie pojawiała się na przykład w serialu animowanym X-Men, gdzie jej główną motywacją była nienawiść do bohatera wyposażonego w adamantium.

Kolejną kandydatką jest między innymi grana przez Dafne Keen młodziutka X-23 z filmu Logan. W tym przypadku twórcy musieliby sięgnąć po starszą wersję tej postaci. Wydaje się jednak, że jest to mało prawdopodobna opcja, ponieważ ludzie odpowiedzialni za Deadpoola 3 niejednokrotnie podkreślali, że nie będą chcieli niszczyć ostatniego filmu, w którym Hugh Jackman wcielił się w Wolverine’a.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej