Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release AMD Press Release 5 lipca 2019, 19:14

Xbox Game Pass na 3 miesiące przy zakupie wybranego sprzętu AMD

Promocją objętych jest ponad 20 różnych produktów firmy AMD – w tym niezwykle przystępne procesory z serii Ryzen 5 i karty graficzne Radeon RX 560 i wyższe.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma AMD uruchomiła właśnie promocję, w ramach której przy zakupie wybranych procesorów i kart graficznych firmy AMD można uzyskać bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC. Jest to oferta wyjątkowa z wielu powodów:

  1. Promocją objętych jest ponad 20 różnych produktów firmy AMD – w tym niezwykle przystępne procesory z serii Ryzen 5 i karty graficzne Radeon RX 560 i wyższe.
  2. Promocją objęte są także wprowadzane do sprzedaży 7 lipca nowej generacji procesory Ryzen serii 3000 oraz karty graficzne Radeon serii RX 5700.
  3. Promocja trwa aż do 10 marca 2020 roku, o ile zapasy kodów nie wyczerpią się wcześniej.
  4. Xbox Game Pass oferuje dostęp do ponad 100 znakomitych gier PC, w tym nadchodzącego jesienią Gears 5
Xbox Game Pass na 3 miesiące przy zakupie wybranego sprzętu AMD - ilustracja #1

Promocja jest już w Polsce aktywna lub wkrótce będzie aktywna w: Morele.net, Komputronik, Proline, Sferis i X-KOM. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie promocji, w opisie usługi Xbox Game Pass dla PC oraz w regulaminie oferty.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.