Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 25 października 2012, 14:34

Xbox 360 zaprasza fanów gier na strefę pokazową podczas tegorocznych targów PGA

Od piątku do niedzieli, na ponad 100m2, będą prezentowane najnowsze gry na Xbox 360 i Kinect.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Microsoft, producent konsoli Xbox 360 i sensora Kinect, zaprasza fanów gier na strefę pokazową, podczas tegorocznych targów PGA. Od piątku do niedzieli, na ponad 100m2, będą prezentowane najnowsze gry na Xbox 360 i Kinect, wśród nich na kilkunastu stanowiskach udostępniona zostanie gra Forza Horizon, debiutującą na rynku 26 października, oraz gry Kinect – przedpremierowy pokaz treningu fitness Nike+ Kinect Training, oraz stanowiska z najpopularniejszą grą taneczną Dance Central 3 i grami sportowymi z serii Kinect Sports.

W sobotę, 27 października, Microsoft zaprasza wszystkich odwiedzających PGA na afterparty w ramach trasy Forza Horizon Tour. Od godziny 21:00, dziewczyny Xbox rozkręcą imprezę w iście festiwalowym stylu w poznańskim klubie Baker Street, a najwyższe obroty zapewni całonocna zabawa przy grze Forza Horizon.

Xbox 360 zaprasza fanów gier na strefę pokazową podczas tegorocznych targów PGA - ilustracja #1

W grze Forza Horizon zastępujemy wyścigi na torach, jazdą bez ograniczeń po drogach otwartego świata. Wsiadaj za kółko i weź udział w festiwalu Horizon — święcie doskonałej muzyki, fanatyków czterech kółek i miłośników dobrej zabawy. To także jazda najlepszymi samochodami świata po rozległych, zapierających dech w piersiach terenach w Kolorado. Na festiwalu Horizon nie chodzi tylko o ściganie się, ale o robienie tego z klasą. Nie o zdobycie tytułu mistrza, ale o zdobycie szacunku. Forza Horizon to nie wyścigi, to styl życia! Forza Horizon została już wyróżniona wysokimi ocenami recenzentów, m.in. portali Polygamia, Gamezilla i Gram.

Xbox 360 zaprasza fanów gier na strefę pokazową podczas tegorocznych targów PGA - ilustracja #2

W grze NIKE+ Kinect Training wykorzystano wiedzę firmy Nike i technologię sensora Kinect, aby stworzyć dynamiczny program ćwiczeń, który dostosowuje się do budowy ciała, sprawności i celów konkretnej osoby. Osobisty trener, który Cię zna i śledzi Twoje sukcesy, udzieli wskazówek i opinii przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Gra Nike+ Kinect Training dopasowuje się do Twojego trybu życia, innych obowiązków, ilości wolnego czasu i poziomu zaangażowania. Dzięki temu osiągniesz postawione sobie cele. Za pośrednictwem czujnika Kinect gra Nike+ Kinect Training obserwuje ruchy Twojego ciała, ocenia Twoją wytrzymałość i kondycję oraz wskazuje obszary do poprawy. Następnie opracowuje plan treningu dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb. Dzięki komentarzowi przekazywanemu na bieżąco zawsze wiesz, czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia. A w miarę jak rośnie Twoja sprawność fizyczna, zmienia się też plan treningu. Z gry Nike+ Kinect Training może korzystać każdy — począwszy od zawodowych sportowców, a skończywszy na tych, którzy uprawiają sport rekreacyjnie lub dopiero zaczęli to robić.

Xbox 360 zaprasza fanów gier na strefę pokazową podczas tegorocznych targów PGA - ilustracja #3

Gra Dance Central 3 to symulator tańca wykorzystujący zaawansowaną technologię śledzeniu ruchu całego ciała. Zabawa jest jednak bardzo prosta – wystarczy stanąć przed Kinect i tańczyć! Aby rozpocząć grę, wystarczy wybrać swoją ulubioną piosenkę (a jest ich ponad 100, w tym największe przeboje z lat 70., 80., 90., 2000 oraz nowości od światowych gwiazd jak Lady Gaga, Rihanna, Justin Bieber czy Usher) i poziom trudności i już można rozpocząć zabawę. Do tańca można też zaprosić przyjaciół, którzy mogą w dowolnym momencie dołączyć lub odejść z gry – nie ma potrzeby przerywać zabawy! Dance Central jest idealną propozycją na imprezy w gronie znajomych i rodziny. Nauka tańca jest niezwykle prosta, zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych graczy – Twój osobisty choreograf w grze pomoże Ci opanować każdy układ, aż staniesz się prawdziwym Królem Parkietu.

Xbox 360 zaprasza fanów gier na strefę pokazową podczas tegorocznych targów PGA - ilustracja #4

W grze Kinect Sports Ultimate nie liczy się, czy bierzesz udział w zawodach lekkoatletycznych, czy jednym podaniem decydujesz o wyniku meczu - zmagania sportowe nie będą już takie same, dzięki technologii Kinect. Gry z serii Kinect Sports zamienią Twój pokój w światowej klasy arenę sportową, na zawsze zmieniając wspólną rozrywkę. Koniec z nudnymi planszówkami przy kuchennym stole! Zamiast leżeć plackiem na kanapie, podczas następnego spotkania poderwij przyjaciół do zdrowej rywalizacji. Kinect Sports Ultimate to wyjątkowa kolekcja dwóch bestsellerowych gier w technologii Kinect (Kinect Sports 1 i 2) - razem aż 13 dyscyplin zespołowych lub indywidualnych, w zasięgu ręki. Wystarczy zaprosić znajomych i rozpocząć zmagania o mistrzostwo lub od razu wkroczyć do akcji w trybie gry w grupie! Wszyscy mogą wziąć udział w tej sportowej rozgrywce. Gdy kontrolerem jest ciało, można być w samym centrum akcji!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.