Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2020, 16:15

autor: AlexB

Wystawa statków w Star Citizen. Społeczność szykuje się na wielkie zakupy i darmowe testy

Dziś około godziny 17:00 czasu polskiego w grze Star Citizen wystartuje wydarzenie Intergalactic Aerospace Expo 2950. Jego częścią będzie tzw. Free Fly, podczas którego będzie można przetestować wybrane maszyny obecne w tytule.

W SKRÓCIE
  1. Dziś o 17:00 w grze Star Citizen wystartuje wydarzenie Intergalactic Aerospace Expo 2950.
  2. W jego ramach będzie można obejrzeć i przetestować część maszyn obecnych w tytule.
  3. Całość potrwa do 2 grudnia.

W grze Star Citizen już teraz znajduje się mnóstwo statków i pojazdów. Rzecz jasna przeciętny gracz tego kosmicznego symulatora raczej nie będzie w stanie mieć ich wszystkich w swojej kolekcji. Część z nich z pewnością chciałaby jednak sprawdzić, jak niektóre maszyny sprawują się w akcji, bądź też na spokojnie przyjrzeć się ich modelom w grze. Właśnie dla takich osób studio Cloud Imperium Games przygotowało wydarzenie Intergalactic Aerospace Expo 2950.

O co w tym chodzi? Otóż na planecie microTech w systemie Stanton, a konkretnie w Tobin Expo Center w New Babbage, otwarte zostaną hale wystawowe, w których różni producenci maszyn ze świata Star Citizena zaprezentują swoje dzieła, w tym te limitowane. Nie naraz – ekspozycja będzie zmieniana co 48 godzin. Na początek będzie można zobaczyć Mustanga Alpha, Mustanga Beta, Mustanga Delta, Mustanga Gamma, Argo Mole'a, MPUV Cargo, MPUV Personnel, ROC, Greycata PTV oraz Nomada, który jest nowością w grze. Twórcy opowiedzieli o nim, jak i o całym wydarzeniu Intergalactic Aerospace Expo 2950, na poniższym nagraniu.

Wystawa w Tobin Expo Center otworzy się dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Natomiast o godzinie 23:00 czasu polskiego pojawi się opcja Free Fly, która umożliwi darmowe wypożyczenie wybranej maszyny na 48 godzin. Wystarczy podejść do wypatrzonego przez siebie statku lub pojazdu, podświetlić go i wcisnąć przycisk Rent.

Jeśli któraś z przetestowanych przez nas maszyn przypadnie nam do gustu, będzie można ją rzecz jasna zakupić. W trakcie wydarzenia w sprzedaży dostępne będą także wybrane statki i pojazdy, które normalnie bardzo trudno dostać.

Intergalactic Aerospace Expo 2950 potrwa do 2 grudnia. Dodatkowe szczegóły na temat tego eventu znajdziecie na tej stronie.

Wystawa statków w Star Citizen. Społeczność szykuje się na wielkie zakupy i darmowe testy - ilustracja #1
Startujące dziś wydarzenie w Star Citizen powinno przyciągnąć wielu graczy.

Na koniec warto wspomnieć, że na ten moment Star Citizen zebrał ponad 318 milionów dolarów od blisko 3 milionów osób. Mimo przeszło 8 lat produkcji wciąż nie wiemy, kiedy tytuł opuści wczesny dostęp ani kiedy zadebiutuje jego kampania dla pojedynczego gracza, czyli Squadron 42. Na razie czekamy na odświeżone plany rozwoju gry, które mają pojawić się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

  1. Oficjalna strona gry Star Citizen