Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2019, 17:30

Wystartowały darmowe beta-testy Tropico 6

Wystartowały otwarte beta-testy Tropico 6. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany ma szansę sprawdzić 6 misji kampanii fabularnej, 11 map sanboksowych oraz tryb multiplayer tej nadchodzącej strategii ekonomicznej od studia Limbic Entertainment. Pełna wersja ukaże się na PC 29 marca.

Stęskniliście się za cyklem Tropico? Szósta odsłona tej popularnej serii strategii ekonomicznych, z lekkim przymrużeniem oka traktującej temat dyktatury i republik bananowych, ukaże się na PC 29 marca. Jeśli już nie możecie się doczekać się zabawy bądź po zaprezentowanych dotąd materiałach wciąż wahacie się z kupnem, to studio Limbic Entertainment i wydawca tytułu, Kalypso Media, przygotowali dla Was miłą niespodziankę. Wystartowały otwarte beta-testy Tropico 6. Udział może wziąć w nich każdy – wystarczy wejść na zalinkowaną poniżej stronę, zalogować się na swoje konto na Steamie i kliknąć przycisk „Zagraj”.

  1. Darmowa beta Tropico 6

W becie będzie można się bawić do piątku 8 marca, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Mamy marzec, więc czas powoli myśleć o wakacjach. - Wystartowały darmowe beta-testy Tropico 6 - wiadomość - 2019-03-07
Mamy marzec, więc czas powoli myśleć o wakacjach.

W ramach otwartej bety Tropico 6 można przejść 6 misji kampanii fabularnej, sprawdzić 11 map sandboksowych i spróbować swoich sił w trybie multiplayer. Jeśli w trakcie testów tytuł przypadnie Wam do gustu, to do 29 marca będziecie mogli go zakupić na Steamie w ramach przedsprzedaży po obniżonej o 10% cenie – za 161,99 złotych (edycja standardowa) bądź 179,99 złotych (edycja El Prez).

Co jeśli macie ochotę na którąś ze starszych odsłon cyklu Tropico, lecz takowej nie posiadacie w swojej kolekcji? W takim razie szykujcie portfele, bo do 8 marca na Steamie potrwa promocja na wszystkie części serii. Oto jak prezentują się najważniejsze pozycje oferty:

  1. Tropico Reloaded – 6,37 zł
  2. Tropico 3 – 8,99 zł
  3. Tropico 4 – 13,49 zł
  4. Tropico 5 – 17,99 zł
  5. Tropico Trilogy – 17,99 zł
  6. The Tropico Bundle – 175,41 zł

Przypominamy, że Tropico 6 ukaże się również na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Premiery tych wersji zaplanowane są na lato bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tropico 6

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej