Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 marca 2012, 13:50

autor: Sarge

Wymyśl scenariusz komiksu Otisa i wygraj odtwarzacz Blu-ray z filmem

Komiksy rysownika Otisa z CartoonWars wielokrotnie goszczą na łamach serwisu gry-online.pl. Teraz sami możecie napisać scenariusz jednej z jego prac, a zwycięzca wygra odtwarzacz Blu-ray wraz z filmem na Blu-ray.

Rozpoczyna się pierwszy etap konkursu, w którym możecie wygrać odtwarzacze Blu-ray oraz filmy na tym nośniku. Waszym zadaniem jest wskazać Otisowi z CartoonWars, co powinien narysować w kolejnym komiksie.

Wymyśl scenariusz komiksu Otisa i wygraj odtwarzacz Blu-ray z filmem - ilustracja #1

Konkurs został podzielony na trzy części, a w sumie do wygrania są trzy odtwarzacze Blu-ray i dwa filmy na Blu-ray. Sponsorami nagród są firmy Panasonic, Dune HD oraz serwis gry-online.pl. W każdym z etapów będziecie musieli uzupełnić niedokończony komiks Otisa, wzbogacając go o jak najbardziej zabawną historię.

Trzy etapy konkursu:

  • etap pierwszy – 12-17.03. – do wygrania odtwarzacz Panasonic BDT21o i film Blu-ray Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach;
  • etap drugi – 19-24.03. – do wygrania odtwarzacz Dune HD Smart B1;
  • etap trzeci – 26-31.03. – do wygrania odtwarzacz Panasonic BDT210 i film Blu-ray Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach.

Zasady pierwszej części konkursu są bardzo proste. Na początek musicie polubić ten profil na Facebooku. Następnie wymyślcie scenariusz poniższego komiksu. Brakuje w nim dymków z wypowiedziami bohaterów oraz obrazu telewizora. Swoje propozycje do 17 marca włącznie możecie umieszczać pod tym adresem, gdzie znajdziecie również pełny regulamin konkursu. 18 marca dojdzie do wyboru najlepszego zgłoszenia, a 19 marca wyłoniony zostanie zwycięzca pierwszego etapu zabawy – kolejne odbędą się na podobnych zasadach.