Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2023, 10:15

autor: Adrian Werner

Wyjątkowa współpraca na Steam; Dave the Diver łączy siły z Dredge w darmowym crossoverze

Gra Dave the Diver otrzymała darmowy dodatek wprowadzający crossover z popularnym Dredge.

Źródło fot. MINTROCKET
i

Twórcy Dave the Diver oraz Dredge, czyli dwóch najlepszych tegorocznych gier o połowach ryb, postanowili połączyć siły w ciekawym crossoverze.

W ramach tej współpracy gra Dave the Diver otrzymała darmowe DLC zatytułowane Dredge Content Pack. Dodatek wydano na PC oraz Nintendo Switchu i oferuje on wiele nowości:

  1. Dodano niewidziany wcześniej typ pogody – mglistą noc, w trakcie której można zapolować na morskie potwory. Ponadto Dave’a odwiedza nowa postać znana jako Wędrowny Kupiec.
  2. Gracze mogą teraz pogłębiać dno w określonych miejscach w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów.
  3. Wprowadzono także świeży typ broni.
  4. Dodatek oferuje również nowych klientów – zakapturzone postacie, które będą odwiedzały nasz bar i zamawiały dania przyrządzone z morskich potworów.

Na razie nie wiadomo, czy w przyszłości możemy się spodziewać analogicznego dodatku do Dredge, który wprowadzi do tej gry jakieś elementy z Dave’a the Divera.

Na koniec warto wspomnieć, że obecnie na Steamie trwa promocja obu tytułów:

  1. Dave the Diver na Steamie za 73,59 zł
  2. Dredge na Steamie za 86,24 zł
  3. Pakiet Dredging & Diving Bundle zawierający obie gry za 143,85 zł

Wszystkie te oferty pozostaną ważne do 21 grudnia tego roku.

  1. Dave the Diver – poradnik do gry
  2. Dredge - poradnik do gry

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej