Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2018, 10:33

autor: Aquma

Wyciekł gameplay z New World. Jak prezentuje się MMO od Amazonu?

W serwisie YouTube można obecnie zobaczyć dziewięciominutowy gameplay z zamkniętej bety New World – MMO od Amazon Game Studios. Materiał trafił do sieci w wyniku przecieku.

New World na pierwszym gameplayu. - Wyciekł gameplay z New World. Jak prezentuje się MMO od Amazonu? - wiadomość - 2018-10-05
New World na pierwszym gameplayu.

NEW WORLD W SKRÓCIE:

  1. ambitna gra z gatunku MMO, za którą stoi gigantyczna góra pieniędzy Jeffa Bezosa;
  2. akcja produkcji osadzona jest w zmodyfikowanej (m.in. poprzez dodanie nowego kontynentu oraz obecnej na nim magii) wersji XVII wieku;
  3. trudna, bezkompromisowa rozgrywka z w stylu sandbox (czyli przypominająca raczej Star Wars Galaxies, a nie World of Warcraft);
  4. w mechanice znajdziemy dużo elementów survivalu. Gra posiada też zręcznościowy system walki i stawia na współpracę pomiędzy graczami;
  5. Platformy: PC
  6. Data premiery: nieznana

Do sieci wyciekł dziewięciominutowy film z zamkniętej bety ambitnego MMO New World od Amazon Game Studios. Jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją, materiał może stanowić cenne źródło informacji. Zalecamy jednak obejrzenie go szybko, bowiem – jak to z reguły bywa z podobnymi przeciekami – może w każdej chwili zniknąć z serwisu YouTube.

Na filmie, poza atrakcyjną oprawą graficzną, podziwiać możemy także mechanikę rzemiosła i system rozwoju postaci (przy czym ten pierwszy aspekt zrealizowano całkiem realistycznie) oraz walkę z wykorzystaniem łuku (to, czy trafimy wroga zależy od zręczności gracza, natomiast o ilości zadanych obrażeń decydują statystyki i sprzęt). Całość prezentuje się całkiem przyzwoicie (pomimo dość słabej jakości wideo omawianego materiału) – produkcja Amazon Game Studios sprawia wrażenie rozbudowanego tytułu, oferującego graczom wiele różnych możliwości.

Przypominamy, że New World to ciekawa gra MMO, której akcja toczy się w alternatywnej wersji XVII wieku. Gracze starają się skolonizować zupełnie nowy kontynent, pełen magii i niebezpiecznych potworów. Produkcja ma łączyć gatunek MMORPG z cechami charakterystycznymi dla popularnych w ostatnich paru latach gier survivalowych. Nacisk ma być przy tym położony przede wszystkim na działania graczy – mamy otrzymać możliwość wpływania na niemal całe środowiska gry.

Tytuł przygotowywany przez Amazon Game Studios zmierza wyłącznie na komputery PC. Data premiery New World na razie nie jest znana.

  1. New World – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

New World

New World