Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2019, 19:47

WWE 2K20 - trailer, data premiery i edycje

2K Games ujawniło pierwszy zwiastun zapowiadający grę WWE 2K20. Poznaliśmy także datę premiery i zawartość edycji specjalnych. Produkcja trafi w nasze ręce 22 października tego roku.

WWE 2K20 oficjalnie zapowiedziane. - WWE 2K20 - trailer, data premiery i edycje - wiadomość - 2019-08-05
WWE 2K20 oficjalnie zapowiedziane.

Firma 2K Games oficjalnie zapowiedziała WWE 2K20, czyli kolejną odsłonę serii skupiającej się na wrestlingu. Z tej okazji pokazano pierwszy zwiastun produkcji oraz podano garść szczegółów związanych z rozgrywką. Dodatkowo poznaliśmy również datę premiery oraz zawartość edycji specjalnych. Gra zadebiutuje 22 października tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Sam zwiastun nie pokazuje za wiele. Składa się on w większości z reklamy live-action, gdzie główną rolę odgrywają gwiazdy wrestlingu, wśród których znajdziemy między innymi Hulka Hogana. Sam gameplay stanowi natomiast jedynie kilka sekund materiału. Na trailerze zaprezentowana została również okładka WWE 2K20. Trafili na nią Roman Reigns oraz Becky Lynch.

Opublikowano także informacje związane z trybami gry, jakie znajdziemy w WWE 2K20. Wynika z nich, że tytuł położy nacisk na postacie kobiece. Widać to między innymi w trybie 2K Showcase, gdzie główną rolę odegrają cztery wrestlerki. Powrócą także warianty zabawy znane z poprzednich odsłon, takie jak MyCareer czy WWE Towers.

WWE 2K20, w odpowiedzi na opinie fanów, wprowadzi kilka nowości, wśród których znajdzie się usprawniona mechanika rozgrywki. Fabularna część gry - 2K Showcase: The Women’s Evolution - skupi się na karierze czterech wrestlerek - Becky Lynch, Bayley, Charlotte Flair i Sasha Banks. Sterowanie zostanie natomiast usprawnione, tak aby umożliwić nowym graczom łatwiejsze rozpoczęcie gry, podczas gdy weterani nadal będą cieszyć się wyzwaniem.

Ponadto gracze WWE 2K20 będą mogli rywalizować zarówno jako męskie, jak i żeńskie gwiazdy w meczach MyCareer i Mixed Tag. Powrócą także ubiegłoroczne WWE Towers wraz z ekscytującymi wyzwaniami, w tym z fabułą skoncentrowaną na karierze Romana Reignsa.

W produkcji pojawi się także usługa WWE 2K20 Originals. Ma ona oferować graczom dostęp do kolejnych tematycznych światów gry i nowej zawartości. Na razie nieznane są jej szczegóły. Wiadomo jedynie, że może ona zawierać płatną zawartość i będzie się pojawiać co pewien czas. Dodatkowo każdy, kto zamówił wersję przedpremierową gry, otrzyma dostęp do pierwszego pakietu WWE 2K20 Originals.

Ponadto 2K Games poinformowało, że poza standardowym wydaniem, WWE 2K20 dostępne będzie również w dwóch edycjach specjalnych.

WWE 2K20 Deluxe Edition

  • Pełna wersja gry;
  • Accelerator dający dostęp do wszystkich odblokowywanych treści w dniu premiery oraz pozwalający wpływać na statystyki postaci;
  • Kickstart dający na start dodatkowe punkty rozwoju w trybie MyCareer;
  • Pełny zestaw pakietów WWE 2K20 Originals;
  • Bonusowe treści cyfrowe, w tym dwie grywalne postacie - Chyna i Hulk Hogan;
  • Karty WWE SuperCard Limited Edition (w przypadku zamówień wersji fizycznej).

WWE 2K20 Collector's Edition

Oprócz zawartości z Deluxe Edition otrzymamy także:

  • Fizyczne przedmioty kolekcjonerskie, których listę poznamy w późniejszym czasie.