Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 marca 2014, 16:22

autor: Maciej Jałowiec

Wskaż Twój ulubiony cosplay i weź udział w walce o akcesoria dla graczy firmy Roccat!

Poznaliśmy już zwycięzców konkursu cosplay'owego gry Aion. Teraz czas na Ciebie - wskaż najlepszy według Ciebie cosplay i zawalcz o klawiaturę, mysz oraz podkładkę!

Wskaż Twój ulubiony cosplay i weź udział w walce o akcesoria dla graczy firmy Roccat! - ilustracja #1

Konkurs cosplay’owy dotyczący gry Aion znalazł już swój finał w postaci sesji zdjęciowej uczestniczek konkursu. Teraz czas, abyście sami wcielili się w jurorów i ocenili, który cosplay jest według Was najlepszy!

Na stronie konkursu http://aion.gry-online.pl/, w zakładce „Konkurs – III etap”, możecie od teraz oglądać zdjęcia ze wspomnianej wyżej sesji, a także zagłosować na swój ulubiony cosplay. Zapraszamy więc do oddawania głosów i wpisywania w komentarzach na wyżej wymienionej stronie, która z uczestniczek najbardziej przypadła Wam do gustu. Na Wasze uzasadnienia czekamy do 11 kwietnia włącznie. Najciekawsze i najlepsze odpowiedzi maja szansę na nagrody, bowiem zdobywca nagrody głównej otrzyma klawiaturę Roccat Ryos MK Pro, a na wyróżnionych trzech szczęściarzy czekają myszki firmy Roccat Kone XTD oraz podkładki Roccat Siru. Pamiętajcie, że jedna osoba może nam podesłać tylko jedną pracę! Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie, który również został zamieszczony na stronie konkursowej.

Polecamy zapoznać się także z rozszerzoną galerią zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej laureatek konkursu oraz materiałem filmowym, w którym prezentujemy, jak wyglądała wspomniana sesja.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!