Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 lutego 2022, 13:48

autor: Ignacy Kruk

Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy

Opublikowano serię szczegółowych plakatów, promujących nadchodzący serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Grafiki przedstawiają ponad dwadzieścia postaci, na których skupi się fabuła serialu.

O serialu osadzonym w drugiej erze świata J.R.R Tolkiena tworzonego dla streamingowej usługi Amazona wiemy już od jakiegoś czasu, jednakże informacje na temat produkcji pozostają ograniczone. Ujawniono wyłącznie tytuł, imponująco rozbudowaną obsadę i zarys fabuły. Dlatego fani uniwersum zmuszeni są do spekulacji na temat tego, jakie postacie i wydarzenia znane z książek legendarnego autora zostaną przedstawione w serialu.

Amazon najwyraźniej nie zamierza odkrywać wszystkich kart przedwcześnie, w związku z czym seria ponad dwudziestu plakatów nie prezentuje nam postaci w ich pełnej okazałości, a raczej ich charakterystyczne stroje i dłonie. Takie rozwiązanie z pewnością zaplanowane zostało z myślą o stopniowym podgrzewaniu atmosfery wokół projektu i dalszym zachęceniu entuzjastów twórczości Tolkiena do odszyfrowywania subtelnych wskazówek, a także snucia teorii na temat fabuły serialu.

Poniżej możecie podziwiać co ciekawsze ze wspomnianych plakatów (reszta dostępna tutaj) i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego kogo według Was może przedstawiać dana grafika.

Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy - ilustracja #1Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy - ilustracja #2Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy - ilustracja #3Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy - ilustracja #4Zobacz pierwsze plakaty z Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy - ilustracja #5

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje na Amazon Prime Video 2 września 2022 roku.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.