Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2019, 11:41

autor: Aquma

Witcher 3 Enhanced Edition – nowa wersja moda do Wiedźmina 3

Modyfikacja Witcher 3 Enhanced Edition dedykowana grze RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekała się nowej wersji, oznaczonej numerem 4.0. Aktualizacja przynosi sporo zmian w mechanice rozgrywki.

Kolejna wersja moda do Wiedźmina 3. - Witcher 3 Enhanced Edition – nowa wersja moda do Wiedźmina 3 - wiadomość - 2019-02-18
Kolejna wersja moda do Wiedźmina 3.

Moderzy odpowiedzialni za modyfikację Witcher 3: Enhanced Edition do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon udostępnili najnowszą wersję swojego dzieła, oznaczoną numerem 4.0. Aktualizacja wprowadza szereg dużych poprawek w systemie walki, alchemii i rozwoju postaci. Patch dodaje też kilka przedmiotów jednorazowego użytku (pozwalają m.in. na zatruwanie wrogów i wywoływanie krwotoku po zranieniu) i zmienia działanie dostępnych olejów i mikstur.

Witcher 3: Enhanced Edition jest obszernym modem typu overhaul. Modyfikacja zmienia większość mechanik, które znajdziemy w grze studia CD Projekt RED. Celem wprowadzonych poprawek jest zwiększenie realizmu i immersji w taki sposób, by gra nie stała się męcząca i zbyt trudna. Autorzy chwalą się także, że ich dzieło poprawia błędy i oddaje w ręce graczy obszerną listę dodatkowych opcji, które pozwalają dopasować produkcję do swoich oczekiwań.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w maju 2015 roku. Produkcja zaskarbiła sobie przychylność graczy i krytyków (pecetowe wydanie otrzymało u nas wysoką notę 9,5, zaś wersja konsolowa zasłużyła na ocenę o oczko niższą). Zdaniem wielu osób jest to jedna z najlepszych gier w historii gatunku. Tytuł studia CD Projekt RED jest dostępny w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Seria Wiedźmin – strona oficjalna
  2. Witcher 3: Enhanced Edition – Nexus Mods
  3. „Kupiłem Wiedźmina 3... cztery razy!”. Czemu ciągle płacimy CDPR za grę sprzed 4 lat?
  4. Świetna fabuła… jak na grę – dlaczego tyle wybaczamy scenariuszom gier?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon