Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 listopada 2022, 21:28

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Widzowie chcą, by Robert Makłowicz został Wiedźminem

Po rezygnacji Henry’ego Cavilla z roli wiedźmina Geralta większość fanów nie widzi sensu w dalszym oglądaniu serialu Netfliksa. Wygląda na to, że tylko angaż Roberta Makłowicza może uratować produkcję. Powstała nawet petycja w tej sprawie.

Źrodło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt, Netflix, 2019, Instagram, Robert Makłowicz
i

Pod koniec października media na całym świecie obiegła niespodziewana wiadomość o rezygnacji Henry’ego Cavilla z dalszej gry w Wiedźminie. Decyzja Brytyjczyka nie oznacza jednak końca serialu (chociaż spora część widzów z pewnością by tego pragnęła), bowiem schedę po nim przejmie Liam Hemsworth. Niestety, w mniemaniu wielu fanów aktor ten nie nadaje się do roli Geralta z Rivii.

Mimo że decyzja została już podjęta i Australijczyk pojawi się w czwartym sezonie produkcji, są osoby, które starają się do tego nie dopuścić. Polscy miłośnicy Wiedźmina postanowili wziąć sprawy we własne ręce i stworzyli petycję, mającą na celu przekonanie twórców serialu do obsadzenia nowego aktora w tytułowej roli. Według zawartych w niej informacji, jedyną osobą mogącą sprostać brzemieniu łowcy potworów jest… Robert Makłowicz.

Liam Sriam! Tylko Robert Makłowicz jest w stanie w godny sposób przejąć rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu! Nie spoczniemy, póki Netflix nie wysłucha naszej prośby i nie zmieni swojej decyzji dotyczącej obsadzenia tej roli. (...) Podpisz petycję, jeżeli też jesteś fanem przygód najwspanialszego bohatera zrodzonego w XX wieku (czyli Pana Roberta) i popularnego Wieśka – brzmi uzasadnienie petycji na stronie petycjeonline.com.

Co prawda trudno uwierzyć, aby wezwanie sporządzone przez członków Klubu Komediowego miało wywrzeć jakikolwiek wpływ na władzach Netfliksa, ale sama inicjatywa jest intrygująca. Jeśli zaś chcecie wesprzeć twórców petycji, możecie zrobić to pod tym linkiem.

W chwili pisania tej wiadomości nie wiemy, jakie stanowisko w sprawie zajmuje sam Robert Makłowicz. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego komunikatu ze strony sympatycznego dziennikarza.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Czy chcielibyście, aby Robert Makłowicz wcielił się w Geralta?

Tak
93,4%
Nie
6,2%
Nie wiem
0,4%
Zobacz inne ankiety