Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lutego 2021, 16:15

Weź udział w Wyzwaniach ROG i zgarnij laptopa ASUS ROG Strix G15

Zapraszamy na wyjątkowy konkurs, w którym możecie podzielić się swoimi growymi osiągnięciami! Do wygrania laptop z serii ASUS ROG o wartości 10 000 zł.

Granie w gry to nie lada wyzwanie. Nawet w pozornie nieskomplikowanych tytułach prędzej czy później natrafiamy na wyjątkowo trudnego bossa, wymagającą zagadkę czy misję znalezienia NPCa, którego nikt nigdy nie widział. Wielu graczy podejmuje także osobiste wyzwania i stawia sobie za punkt honoru ukończenie gry w jak najkrótszym czasie lub przy odkryciu wszystkich znajdziek czy map, a czasem oczywiście "na jednym życiu".

Dlatego wraz z ASUS ROG postanowiliśmy rzucić wyzwanie graczom w ramach podwójnej akcji „Wyzwania ROG”. Będziecie mogli nie tylko obserwować zmagania streamerów w czterech tytułach: Call of Duty: Warzone, Hitman 3, Phasmophobia oraz Minecraft RTX, ale też wziąć udział w konkursie!

Zapraszamy Was na stronę wyzwania-rog.gry-online.pl, gdzie dowiecie się więcej o wyzwaniu streamerskim oraz konkursie.

Szczegółowe zasady Konkursu ROG

Zadanie konkursu jest następujące:

Opisz największe wyzwanie z jakim musiałeś zmierzyć się w grze lub najciekawsze osiągnięcie jakie udało Ci się zdobyć.

Wasz opis może być przedstawiony w dowolnej formie tekstowej (wiersz, opowiadanie, piosenka, esej i wiele więcej). Tym razem nie dajemy ograniczenia znaków więc zachęcamy do obszernego dzielenia się swoimi osiągnięciami!

Opcjonalnie, możecie wzbogacić swoją pracę tekstową dodając do niej zrzuty ekranu, zdjęcia albo grafiki z momentu zdobycia osiągnięcia lub w trakcie pokonywania wyzwania. Liczymy na Waszą kreatywność, ale bez obaw – ich brak nie wpływa jednak na rozpatrzenie pracy przez nasze jury.

Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „Wyzwania ROG – konkurs tekstowy” na adres [email protected] Możecie zgłosić maksymalnie jedną pracę tekstową, a zgłoszenie mailowe (wraz z elementami opcjonalnymi) nie może przekraczać 5 MB.

Nagrodą w konkursie jest laptop ASUS ROG Strix G15 G513QR!

Weź udział w Wyzwaniach ROG i zgarnij laptopa ASUS ROG Strix G15 - ilustracja #1

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: wyzwania-rog.gry-online.pl. Na Wasze prace czekamy do 28 lutego. Trzymamy kciuki i powodzenia!