Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 czerwca 2021, 13:00

Weź udział w Safari z Razer i wygraj klawiaturę Razer Huntsman Mini

Rusza wyjątkowy konkurs, w którym weźmiecie udział w technologicznym safari z marką Razer! Mamy do rozdania aż 50 klawiatur gamingowych!

Czy jesteście gotowi na łowy? Chwytajcie plecaki i lornetki, bo wraz z firmą Razer pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursowym, technologicznym safari! Wspólnie zanurkujemy na dno oceanu i odkryjemy tajemnice Krakena, przemierzymy gorące stepy i zaczaimy się na Żmiję, oraz niczym prawdziwi łowcy staniemy twarzą w twarz z niebezpiecznym Bazyliszkiem.

Szczegółowe zasady konkursu

Pióra i klawiatury w dłoń, ponieważ Safari z Razer jest konkursem pisarskim. Zadanie, które dla Was przygotowaliśmy brzmi:

„Bierzesz udział w technologicznym safari. Opisz swoje spotkanie z wybranym produktem Razer tak, jakbyś spotkał(a) dzikie zwierzę.”

Niezależnie od tego, czy Wasze spotkanie będzie jak wyprawa naukowa, reportaż z narracją godną National Geographic, czy ekscytujące polowanie w stylu Aloy z Horizon Zero Dawn, pamiętajcie o kilku rzeczach:

  • Aby wziąć udział, odwiedź stronę konkursową Safari z Razer, zapoznaj się z opisami dzikich zwierząt i wybierz jedno z nich. Następnie odpowiedz na zadanie konkursowe.
  • Praca nie może przekraczać limitu 2500 znaków (nie wliczając spacji) i powinna być podpisana Twoim nickiem z GRY-OnLine.
  • Pracę wyślij w wiadomości mailowej o tytule „Konkurs Razer” z dopiskiem wskazującym na zwierzę, które opisujesz (Kraken, BlackWidow, Viper, Basilisk lub Hammerhead), np. „Konkurs Razer – Kraken” na adres [email protected] Zgłoszenie możesz zamieścić w treści maila bądź w załączniku.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Darmowy profil możesz założyć tutaj. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”.

Na Wasze prace czekamy do 4 lipca. Opisy poszczególnych produktów Razer, które mogą Was zainspirować, znajdziecie na stronie razersafari.gry-online.pl w zakładce „Safari”.

Nagrody

W naszym safari mamy dla Was wyjątkową ilość nagród. Dla zwycięzców przygotowaliśmy aż 50 egzemplarzy klawiatury Razer Huntsman Mini w wersji czarnej, z czerwonymi przełącznikami Linear Optical Switch (Red).

Razer Huntsman Mini to klawiatura stworzona z myślą o wymagających graczach. Dostosowana jest do wszelkiego rodzaju rozrywki, na dodatek jest kompaktowa i wytrzymała. Klawiatura posiada też możliwość podświetlenia Razer Chroma RGB, co pozwala jej mienić się Waszymi ulubionymi barwami!

Weź udział w Safari z Razer i wygraj klawiaturę Razer Huntsman Mini - ilustracja #1

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: razersafari.gry-online.pl. Trzymamy za Was kciuki – dajcie się ponieść egzotycznej przygodzie!