Weteranka Xboxa nazywa podwyżkę cen Game Passa zdradą. „Kierownictwo żyje w bańce”
Przecież MS w kilku krajach, w tym także w Polsce, na razie wstrzymał podwyżki. Dziwne, że serwis wciąż o tym nie napisał.
Bo to nie ma znaczenia, podwyżki i tak nadejdą jak nie teraz to za 60 dni wymagane przez EU
Przecież napisaliśmy, 7 października: https://www.gry-online.pl/newsroom/dla-obecnych-subskrybentow-cena-xbox-game-pass-sie-nie-zmienia-al/zf2f106
Ludzie masowo zrezygnowali to wstrzymali podwyżki. Przeliczyli, że więcej stracą niż zyskają.
Wstrzymanie podwyżek to nie jest widzimisię Microsoftu, tylko przestrzeganie regulacji oferowania usług w Unii Europejskiej.
Sony też jakoś przykładem nie świeci. Wykluczając PC jako workstation+centrum do grania, to głównie XBox'owy abonament zachęcał, do kupna konsoli,... tyle, że PS'a się kupowało głównie dla Exclusivów. Obecnie te exclusivy można dostać na PC.
Ciężko ocenić wartość tych gierek, przez które abonament skoczył w górę, ale raczej były to marne inwestycje.
Pod kątem jakości i bezproblemowości sprzętu Sony tutaj raczej wygrywa i raczej bym się nie patrzył na wydajność bez dobrego serwisu.
Winne podwyżek mogą być serwery MS kosztowne w utrzymaniu, zawodne, powolne, a chyba nakupili jeszcze więcej gierek online.
Fani gejmpasa i tak wciąż nie rozumieją, że sami sobie mydlą sznur.
Ten wasz chocholi taniec wkrótce się skończy.