Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 czerwca 2021, 14:15

Aktor sugeruje start produkcji czwartego sezonu Westworld

Jeffrey Wright opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie prezentujące karteczkę z imieniem Bernard, które opatrzył komentarzem „Witaj... stary przyjacielu”. Sugeruje to, że produkcja czwartego sezonu serialu Westworld ruszyła.

Już od dłuższego czasu wiemy o tym, że serial Westworld będzie posiadał czwarty sezon. Jeśli na niego czekacie, to mamy dla Was dobre wieści. Otóż Jeffrey Wright, który w produkcji autorstwa Jonathana Nolana i Lisy Joy wciela się w postać Bernarda, opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie karteczki z wydrukowanym imieniem jego bohatera. Całość opatrzył komentarzem „Witaj... stary przyjacielu”, co jest nawiązaniem do słów doktora Roberta Forda (Anthony Hopkins). Dla fanów przesłanie jest jasne - produkcja nowych odcinków jednego z hitów stacji HBO oficjalnie ruszyła.

Przypominamy, że serial Westworld, który został oparty na filmie Świat Dzikiego Zachodu w reżyserii Michaela Crichtona z 1973 roku, opowiada historię parku rozrywki zaludnionego przez tzw. „hosty” - niezwykle zaawansowane androidy. Z czasem zaczynają one zyskiwać samoświadomość. Tytuł zdobył uznanie na arenie międzynarodowej i zdobył sporo nagród, w tym aż dziewięć Emmy.

  1. Oficjalna strona platformy HBO GO

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej