Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 20:31

autor: Ender

Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation ze zwiastunem i datą premiery

Poznaliśmy datę premiery oraz tytuł kolejnego rozszerzenia do ubiegłorocznego Wasteland 3. Dodatek, zatytułowany The Cult of the Holy Detonation, pojawi się w październiku wraz z nowym wydaniem gry zawierającym wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz DLC.

Podczas dzisiejszego xboksowego eventu towarzyszącego rozpoczynającym się niebawem targom gamescom 2021 deweloperzy ze studia inXile Entertainment zaprezentowali zwiastun drugiego dodatku do Wasteland 3, który zatytułowany został The Cult of the Holy Detonation. W klipie zawarte są również informacje o jego dacie premiery, wyznaczonej na 5 października tego roku. Podczas przygody zmierzymy się z fanatycznym kultem mutantów, którego baza została ukryta głęboko w górach Kolorado, w zbudowanych przez wojsko podziemnych instalacjach i bunkrach.

Wraz z dodatkiem do sklepów trafi też nowa edycja Wasteland 3, zatytułowana Colorado Collection, która ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W jej skład wejdzie podstawka, dodatki The Cult of the Holy Detonation oraz The Battle of Steeltown, a także wszystkie dotychczasowe aktualizacje i łatki.

  1. Wasteland 3 – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Wasteland 3 – na takie RPG czekałem!
  3. Wasteland 3 - poradnik do gry