Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 16 maja 2013, 21:15

Wargaming ogłasza turnieje w World of Tanks z okazji 15-tej rocznicy działalności firmy

Zgodnie z tradycyjnymi regułami e-sportowymi, turnieje rozpoczną się w maju, z finałami wyznaczonymi na koniec czerwca.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming, wiodąca firma segmentu MMO ma przyjemność poinformować, iż z okazji 15-lecia działalności przygotowane zostaną serie wyjątkowych turniejów. Wydarzenia będą odbywać się na całym świecie, wliczając w to Europę, USA, Rosję, Południową Koreę, południowo – wschodnią Azję, Chiny oraz Wietnam. Najlepsze drużyny z każdego regionu wygrają w 100% opłacone podróże do Mińska na Białorusi, aby poznać się z twórcami stojącymi za World of Tanks.

Wargaming ogłasza turnieje w World of Tanks z okazji 15-tej rocznicy działalności firmy - ilustracja #1

Zgodnie z tradycyjnymi regułami e-sportowymi, turnieje rozpoczną się w maju, z finałami wyznaczonymi na koniec czerwca. Drugie i trzecie miejsca z danego regionu również nie odejdą z pustymi rękoma zdobywając olbrzymie ilości złota za ich wyniki. „To jest dobra okazja dla profesjonalnych drużyn z całego globu, aby pokazać swoje umiejętności i dowieść, co to znaczy być najlepszym w World of Tanks,” mówi Alexey Kuznetsov, przewodniczący eSportu w Wargamingu. „Nie możemy się doczekać na zwycięzców, aby powitać ich w naszym kraju i przybliżyć im jak powstaje ich ulubiona gra w najdrobniejszych detalach.”