Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Gaijin Press Release" 9 kwietnia 2015, 16:10

War Thunder zaprasza na piknik historyczno-lotniczy Skrzydła Historii

Na wszystkich uczestników czekają niezliczone atrakcje oraz konkursy. Za sprawą Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej „Wrzesień 39” odwiedzający będą mieli okazję cofnąć się do wydarzeń sprzed siedemdziesięciu lat i wziąć udział w niesamowitych inscenizacjach historycznych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

War Thunder, wielokrotnie nagradzany symulator wojenny, szykuje w tym roku niezwykłe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów lotnictwa oraz historii. „Skrzydła Historii”, czyli historyczno-lotniczy piknik przygotowany z myślą o najmłodszych i najstarszych adeptach awiacji. Impreza odbędzie się 19 kwietnia br. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Start o godz. 12:00, cena biletu to 8 zł. Cały dochód z Pikniku zostanie przekazany na cele charytatywne – wsparcie materialne dzieci z domów dziecka.

„Jako Gaijin Entertainment uważamy, że Polska ma przepiękną historię, o którą należy dbać - szczególnie tę dotycząca lotnictwa polskiego. Kryją się za nią niezwykłe dokonania, w które trudno dziś uwierzyć, genialni inżynierowie oraz konstruktorzy, wspaniali piloci i mnóstwo osób, które udowodniły, że marzenia są po to, aby je spełniać. Skrzydła Historii to nadzwyczajne wydarzenie, które zabierze Was w podróż do świata lotnictwa, ukazując jak niezwykłą oraz piękną potrafi być pasją. ” - powiedział Bartłomiej „Bajtek” Kalemba, Lider Polskiego Zespołu War Thunder oraz główny organizator wydarzenia.

Na wszystkich uczestników czekają niezliczone atrakcje oraz konkursy. Za sprawą Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej „Wrzesień 39” odwiedzający będą mieli okazję cofnąć się do wydarzeń sprzed siedemdziesięciu lat i wziąć udział w niesamowitych inscenizacjach historycznych. Każdy fan będzie mógł wycelować z legendarnego Mausera, wykonać pamiątkowe zdjęcie i poznać ciekawostki związane z przedwojennym Wojskiem Polskim! Jeżeli ktoś od zawsze marzył, by zostać prawdziwym pilotem, będzie musiał koniecznie odwiedzić stanowisko Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych i poznać osoby, dla których lotnictwo stało się czymś więcej niż pasją.

Przez cały dzień będą odbywały się różnorodne konkursy, w których przyjdzie uczestnikom wykazać się nieprzeciętną wiedzą, sprytem, odwagą oraz sprawnością fizyczną. Pierwszy z nich czeka już podczas zwiedzania, „Egzamin z Historii” sprawdzi uwagę, a gra terenowa „Lotnicze Opowieści” podda próbie zdolności organizacyjne, „Quiz Historyczny” ujawni najtęższe umysły, zaś „Wskakuj w Mundur” nagrodzi osoby, dla których odpowiedni strój to sprawa wysokiej wagi. Na zwycięzców czekają gadżety z gry War Thunder, tysiące Złotych Orłów (mikrowaluty w grze), a także zestawy premium (o wartości nawet kilkuset złotych) do wykorzystania w War Thunder.

War Thunder zaprasza na piknik historyczno-lotniczy Skrzydła Historii - ilustracja #1