Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lipca 2020, 11:30

autor: Karol Laska

Gwiazda 13 powodów o wycięciu jej sceny z Avengers: Endgame

Katherine Langford, aktorka znana z roli Hanny Baker w serialu 13 powodów, zagrała w najnowszej części Avengers. W jednym z zagranicznych podcastów tłumaczy, jak czuje się z tym, że mimo to nie znalazła się w ostatecznej wersji filmu.

Gwiazda 13 powodów o wycięciu jej sceny z Avengers: Endgame - ilustracja #1
Istnieje tylko jeden powód wycięcia aktorki z filmu.

Avengers: Koniec gry to jedno z największych kinowych widowisk pod względem skali, emocji, jak i liczby aktorów w obsadzie. W filmie zobaczyliśmy niemalże każdego żyjącego superbohatera mającego związek z MCU oraz parę postaci pobocznych. Okazuje się jednak, że twórcy zdecydowali się na wycięcie małego epizodu w wykonaniu obiecującej gwiazdy Hollywood, Katherine Langford. Artystkę tę możecie kojarzyć z roli głównej w serialu oryginalnym Netflixa pod tytułem 13 powodów oraz drugoplanowym występie w kryminale Na noże.

Langford zagrała w najnowszych Avengersach dorosłą córkę Tony’ego Starka i to właśnie z nim przeprowadziła swój jedyny dialog. Według twórców, scena nie pasowała do reszty filmu, dlatego też została usunięta w fazie postprodukcji. Do sytuacji ustosunkowała się sama aktorka. Zapytana w podcaście Smallzy’s Celebrity Small Talk o jej odczucia względem wydarzenia, odpowiedziała jedynie, że czuje się zaszczycona, iż mogła w ogóle wziąć udział w takim projekcie. Nie wiadomo, czy zobaczymy ją jeszcze w uniwersum filmowym Marvela.