Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 sierpnia 2021, 14:27

Imponujące figury pokazują, jak w Venomie 2 wyglądać będzie Carnage

Premiera Venom 2: Carnage zbliża się wielkimi krokami, więc w sieci pojawiają się kolejne materiały dotyczące filmu. Należą do nich zdjęcia figur tytułowego antagonisty, które pokazują nam go w pełnej krasie.

Po licznych opóźnieniach premiera Venoma 2 w końcu wydaje się być w zasięgu wzroku. Otrzymaliśmy także pierwszy zwiastun, który zdradza, czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji. W materiale mieliśmy okazję zobaczyć również głównego antagonistę filmu, czyli Carnage’a. Niestety krótki materiał ukazywał go w ciemnościach, przez co nie byliśmy w stanie oglądać go w pełnej okazałości. Okazję do tego dały nam teraz figury, które pojawiły się w chińskich kinach.

Imponujące posągi prezentują obu głównych bohaterów filmu. Venom i Carnage stoją naprzeciwko siebie, szykując się do walki. Postać symbionta, który zamieszkał w ciele Eddie’ego Brocka, była nam już znana. Czerwony potwór jest jednak czymś całkowicie nowym. Choć przypomina pod wieloma względami Venoma, to jednocześnie znacznie różni się pod względem masy. Jego ciało pokrywają również charakterystyczne macki, które w akcji mieliśmy okazję zobaczyć w zwiastunie.

Carnage’a w ruchu ujrzymy już za nieco ponad miesiąc. Premiera drugiej części Venoma jest przewidziana na 17 września.