Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 maja 2018, 19:58

autor: Ender

Unreal za darmo na platformach Steam i GOG.com

Z okazji dwudziestej rocznicy premiery gry Unreal studio Epic Games przygotowało niespodziankę dla jej fanów. Przez najbliższe dwa dni wszyscy zainteresowani mogą zdobyć za darmo Unreal w wersji Gold w serwisach Steam oraz GOG.com.

Unreal to legendarny FPS, który zadebiutował w sklepach 22 maja 1998 roku. W dniu premiery olśniewał posiadaczy pecetów swoją oprawą graficzną, a także intrygującą kampanią dla jednego gracza oraz wciągającym trybem multiplayer. Epic Games przygotowało specjalną ofertę z okazji dwudziestolecia premiery tytułu, któremu zawdzięcza dzisiejsze sukcesy. Przez najbliższe 48 godzin wszyscy zainteresowani będą mogli ściągnąć za darmo pełną wersję gry w edycji Gold, zawierającej dodatek Return to Na Pali, a także liczne łatki i poprawki oryginału, w tym nowe mapy multiplayer.

  1. Unreal Gold w serwisie GOG.com
  2. Unreal Gold w serwisie Steam

Unreal Gold pobierzemy w serwisach GOG.com oraz Steam. Cyfrowa wersja produkcji przystosowana została do współpracy ze współczesnymi układami graficznymi. Gracze znajdą tu w sumie 47 misji w kampanii, 13 typów uzbrojenia, a także 20 map oraz pięć trybów zabawy w rozgrywkach wieloosobowych.

  1. Oficjalna strona Epic Games