Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2015, 11:09

autor: luckie

Umbrella Corps nową strzelaniną w uniwersum Resident Evil na PlayStation 4 i PC

Umbrella Corps to tytuł nowej sieciowej strzelanki osadzonej w uniwersum Resident Evil, zapowiedzianej na PlayStation 4 i PC. Spin-off słynnego cyklu japońskich survival horrorów ukaże się w 2016 roku.

Umbrella Corps skupi się na sieciowych starciach drużynowych - Umbrella Corps nową strzelaniną w uniwersum Resident Evil na PlayStation 4 i PC - wiadomość - 2015-09-15
Umbrella Corps skupi się na sieciowych starciach drużynowych

Kultowy cykl survival horrorów Resident Evil (znany w Japonii jako Biohazard) doczeka się spin-offa pod tytułem Umbrella Corps. Nowa produkcja osadzona w słynnym uniwersum ma być pełnoprawną drużynową strzelaniną, w której pierwsze skrzypce zagrają efektowne starcia z udziałem uzbrojonych po zęby jednostek specjalnych. Zwiastun towarzyszący zapowiedzi zdradza, że podczas walk będziemy mogli przełączać się pomiędzy perspektywą trzecio- i pierwszoosobową, skorzystamy też ze specjalnego wyposażenia do walki z zombiakami, w tym zabójczej broni do walki wręcz. Ogólnie rzecz biorąc, będziemy mieli do czynienia z rozgrywką sieciową, w której oprócz dwóch zwalczających się drużyn, na arenie pojawią się sterowani przez komputer zombie. Wspomniany trailer znajdziecie poniżej:

Umbrella Corps trafi na PlayStation 4 i PC (Steam) w 2016 roku. Gra została zapowiedziana przez przedstawiciela firmy Capcom podczas konferencji Sony na Tokyo Game Show.

  1. Oficjalna strona TGS 2015
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Umbrella Corps

Umbrella Corps