Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 23:43

Ubisoft zapowiada usługę Uplay+ i darmowy okres próbny

Firma Ubisoft zapowiedziała subskrypcję Uplay+, dającą dostęp do ponad stu nowych i starych gier (w tym z serii Assassin's Creed, Ghost Recon, Rayman itd.) ze wszystkimi dodatkami i bonusami premium. Usługa zadebiutuje we wrześniu, ale do sierpnia można zapisać się i zyskać darmowy miesiąc.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Ubisoft nie pozostaje w tyle za konkurencją. - Ubisoft zapowiada usługę Uplay+ i darmowy okres próbny - wiadomość - 2019-06-11
Ubisoft nie pozostaje w tyle za konkurencją.

Ledwie wczoraj dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu bety Xbox Game Pass na komputerach osobistych, a już słyszymy o kolejnej tego typu usłudze. W trakcie konferencji Ubisoftu poprzedzającej targi E3 2019 zapowiedziano abonament Uplay+, który pozwoli na sprawdzenie ponad stu gier wydanych przez francuskiego wydawcę na PC. Znajdą się wśród nich zarówno starsze produkcje, jak i świeżo udostępnione tytuły. Co ważne, każdy z nich będzie oferowany ze wszystkimi wydanymi dodatkami oraz bonusami z wydań premium. Subskrypcja ma kosztować 14,99 dolara za miesiąc, przy czym osoby, które zapiszą się na oficjalnej stronie Uplay+ do 15 sierpnia, będą mogły korzystać z usługi za darmo przez pierwszy miesiąc po jej uruchomieniu (od 3 do 30 września).