Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2012, 20:48

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (30 lipca - 5 sierpnia 2012)

W minionym tygodniu w serwisie GRAMY NA WYNOS pisaliśmy m.in. o najlepszych nowych grach na system Android i najbardziej wartościowych darmowych produkcjach na PC. Przetestowaliśmy również wydajność Orcs Must Die! 2 oraz Batman: Arkham City.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (30 lipca - 5 sierpnia 2012) - ilustracja #1
Orcs Must Die! 2

Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów, które w tym tygodniu pojawiły się GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność dwóch tytułów – zręcznościowego tower defense Orcs Must Die! 2 oraz Batman: Arkham City. Opublikowaliśmy też artykuł opisujący najciekawsze gry na Androida wydane w ostatnim czasie. Mobilny system firmy Google tradycyjnie był również bohaterem najnowszego odcinka tworzonego we współpracy z serwisem tvgry.pl cyklu video. Tym razem materiał dotyczył dwóch produkcji - Shoot the Zombirds oraz Strikefleet Omega.

Sporo miejsca poświęciliśmy też niedawnej imprezie firmy Paradox, a konkretnie pochodzącym z nich zapisom rozgrywki z takich tytułów jak Impire, War of the Roses, A Game of Dwarves oraz Dungeonland. Omówiliśmy także pojawienie się dema kampanii dla pojedynczego gracza strzelanki Miner Wars 2081, która ma ambicje zaprezentować ewolucję stylu rozgrywki znanego z serii Descent. Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najciekawszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (30 lipca - 5 sierpnia 2012) - ilustracja #2
Z gier darmowych polecamy m.in. utrzymane w klimatach horroru The Corridor.

W sumie, w okresie od 30 lipca do 5 sierpnia 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy / materiały video:

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 5 sierpnia 2012 roku
  2. Miner Wars 2081 - zagraj w demo strzelanki w stylu Descent
  3. W strategii Star Command jako kapitan statku kosmiczego śmiało udamy się tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek
  4. Nowe filmiki z War of the Roses, Dungeonland, Impire i A Game of Dwarves
  5. Polska premiera ASUS PadFone w połowie sierpnia
gry