Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2012, 20:01

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (25 czerwca - 1 lipca 2012 r.)

W tym tygodniu na Gramy na Wynos m.in. przetestowaliśmy wydajność m.in. Quantum Conundrum i Street Fighter X Tekken , Naval War: Arctic Circle oraz Blur. Omówiliśmy też najciekawsze pecetowe gry darmowe wypuszczone w ostatnich kilku dniach i przyjrzeliśmy się wartym uwagi produkcjom na system Android.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (25 czerwca - 1 lipca 2012 r.) - ilustracja #1
Quantum Conundrum

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność czterech pecetowych produkcji - Quantum Conundrum, Street Fighter X Tekken , Naval War: Arctic Circle oraz Blur. Nie zabrakło też poświęconego produkcjom na system Android materiału video opracowanego we współpracy z serwisem tvgry.pl. Tym razem poświęcony on został trzem tytułom studia Hexage - Radiant, Robotek i Totemo.

Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najciekawszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie. Sporo miejsca poświęciliśmy też sukcesowi Kickstartera Zombie Playground, czyli kooperacyjnej gry akcji, w której dzieci zmierzą się z żywymi trupami. Pisaliśmy również o premierze dema Retrovirus, czyli strzelanki, która zapowiadana jest jako duchowy spadkobierca cyklu Descent.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (25 czerwca - 1 lipca 2012 r.) - ilustracja #2
Z gier darmowych polecamy wersję alpha sandboxowego Planet Explorers.

W sumie, w okresie od 25 czerwca do 1 lipca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy / publicystyka / materiały video

Wybór ciekawszych newsów: