Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2012, 19:14

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (14 do 20 maja 2012)

W tym tygodniu na naszym serwisie Gramy na Wynos pojawiło się sporo nowych materiałów. Wśród nich znalazł się m.in. test wydajności laptopa ASUS G75VW 3D oraz zestawienie najciekawszych gier darmowych ostatnich dni. Opublikowaliśmy także materiał video z gry The Sims FreePlay na tablecie ASUS Transformer Pad.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (14 do 20 maja 2012) - ilustracja #1
Od teraz zajmować się będziemy nie tylko notebookami, ale również tabletami.

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. Wśród nich znalazł się dokładny test notebooka ASUS G75VW 3D. Sprawdziliśmy jego wydajność w dziesięciu popularnych grach oraz dokładnie przyjrzeliśmy się jego osiągom w trójwymiarowym trybie wyświetlania obrazu.

Pisaliśmy również o nowych i całkiem obszernych materiałach video z dwóch bardzo wyczekiwanych gier – Borderlands 2 i PlanetSide 2. Sporo miejsca poświęciliśmy też premierze przeglądarkowej wersji Jetpack Joyride. Ta produkcja już stała się wielkim przebojem na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu iOS, a teraz do zabawy mogą dołączyć również pecetowcy. Najważniejszą nowością z dobiegającego już końca tygodnia było jednal rozszerzenie tematyki Gramy na Wynos o tablety oparte na systemie Android. Dzięki temu mogliśmy wypuścić opracowany we współpracy z serwisem tvgry.pl materiał video z wrażeniami z gry The Sims FreePlay na tablecie ASUS Transformer Pad. Opublikowaliśmy również przewodnik ułatwiający nowicjuszom rejestrację w sklepie Google Plus.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (14 do 20 maja 2012) - ilustracja #2
Klimatyczne Kyoto to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 14 do 20 maja 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Gramy na ASUS Transformer Pad: The Sims FreePlay i SpeedX (materiał video)
  2. Darmowe Perełki - 20 maja 2012 roku
  3. PlanetSide 2 - obejrzyj 20 minut zapisu rozgrywki
  4. Sklep Google Play - jak założyć konto i ściągać gry na ASUS Transformer Pad?
  5. Jetpack Joyride - przebój z iPada teraz także na PC
  6. Borderlands 2 - obejrzyj prawie 20 minut zapisu rozgrywki
  7. Notebook dla graczy ASUS G55VW już w sprzedaży

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.