Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2021, 15:45

Nowy projekt twórców The Hong Kong Massacre na efektownych nagraniach

W ostatnich tygodniach dwuosobowa ekipa ze szwedzkiego studia VRESKI, odpowiedzialnego za The Hong Kong Massacre, umieściła na swoim koncie na Twitterze dwa krótkie materiały filmowe z prototypu jej nowej gry. Nie wiadomo na jej temat zbyt wiele prócz tego, że będzie FPS-em i najprawdopodobniej nie zabraknie w niej opcji spowolnienia czasu.

Końcówka ubiegłego roku była całkiem gorąca dla niewielkiego, składającego się z dwóch osób studia VRESKI. Wtedy to bowiem jego debiutancka produkcja sprzed dwóch lat – inspirowana filmami Johna Woo efektowna strzelanka z widokiem top-down The Hong Kong Massacre – pojawiła się na konsoli Nintendo Switch. Ekipa ze Szwecji nie daje sobie jednak wolnego i już pracuje nad kolejną grą. W lutym na Twitterze opublikowała dwa materiały prosto z jej prototypu. Możecie je obejrzeć poniżej.

Jak widać, kolejne dzieło studia VRESKI będzie FPS-em. Na nagraniach możemy zaobserwować zaawansowany model zniszczeń otoczenia oraz opcję spowolnienia czasu. Szwedzi nie zamierzają zatem porzucać tematu dynamicznych i atrakcyjnych dla oka starć na broń palną w stylu cyklów Matrix oraz Max Payne czy wspomnianych już kinowych produkcji Johna Woo.

Niestety, dodatkowe szczegóły na temat nowej gry studia VRESKI, na czele z tym, jak będzie się ona nazywać, nie są jak na razie znane. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na kolejne komunikaty ze strony twórców The Hong Kong Massacre.

  1. Oficjalna strona studia VRESKI