Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 marca 2018, 13:30

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Turniej Mocy w Dragon Ball FighterZ! [WYNIKI I VIDEORELACJA]

W ostatnią sobotę zorganizowaliśmy Turniej Mocy w Dragon Ball FighterZ. Zapoznaj się z wynikami zawodów i obejrzyj wszystkie walki z profesjonalnym komentarzem.

Turniej Mocy w Dragon Ball FighterZ! [WYNIKI I VIDEORELACJA] - ilustracja #1

Wyniki turnieju

Bijatyki nie są może tak popularne jak FPSy czy RPGi, ale świetnie się je ogląda oraz potrafią dostarczyć niesamowitych emocji. Nie inaczej było w przypadku naszego Turnieju Mocy, który odbył się w ostatnią sobotę. Do walki o mistrzowski tytuł w Dragon Ball FighterZ stanęło 13 wojowników, a ich starcia od ćwierćfinałów mogliście podziwiać na kanale TVGRY w serwisie Twitch. Pojedynkom towarzyszył profesjonalny komentarz Macieja „GX_Hiryu” Grabowskiego.

Po wielu zaciętych walkach ostatecznie w finale zmierzyli się ze sobą MugenChampVan oraz Shady_One. Zarówno pierwsze, jaki drugie starcie wygrał MugenChampVan, ale oba pojedynki dostarczyły sporo emocji i były niemal równie epickie jak walki znane z anime. Finał oraz wszystkie pozostałe mecze możecie obejrzeć poniżej.

Więcej informacji na tematu turnieju znajdziecie na stronie zawodów w serwisie Toornament.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Drabinka turniejowa

Zasady turnieju

1. Turniej rozgrywany będzie w trybie Ring Match na platformie PC.

2. Maksymalna liczba uczestników wynosi 16.

3. Każdy uczestnik musi posiadać konto na platformie Toornament.

4. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 9 marca do godz. 22:00.

5. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 10 marca od godz. 7:00 do 17:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

6. Turniej startuje o godz. 19:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 18:30, żeby umówić się na mecze ze swoimi przeciwnikami.

7. Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.

8. Przebieg poszczególnych faz turnieju:

  • 1/8 finałów – start godz. 19:00, zaraportowanie wyników do godz. 19:50
  • Ćwierćfinały, półfinały i finał – start godz. 20:00, wszystkie mecze rozgrywane musza być po kolei i mogą wystartować dopiero po dołączeniu komentatora w roli spektatora.