Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 stycznia 2018, 13:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Turniej GRYOnline.pl Battle Royale – wyniki, relacja i najlepsze zagrania

Pierwszy turniej PUBG za nami. Dowiedz się, kto wygrał, poznaj statystyki i obejrzyj najlepsze zagrania z „GRYOnline.pl Battle Royale”.

Turniej GRYOnline.pl Battle Royale – wyniki, relacja i najlepsze zagrania - ilustracja #1

W ostatni piątek mieliśmy przyjemność zorganizowania dla was turnieju „GRYOnline.pl Battle Royale” rozgrywanego w grze Playerunknown's Battlegrounds. Oprócz walki o sławę i przetrwanie uczestnicy mieli również szansę na wygranie skrzynek o wartości kilkuset złotych. Nagrody te czekały na trzy osoby, które po wszystkich rozegranych mapach uzbierały największą liczbę punktów. Punktowane były jednak nie tylko zajęte przez graczy miejsca, ale również wszystkie skuteczne zabójstwa. Dodatkowo walki toczone na wyspie Erangel transmitowane były na naszym twitchowym kanale TVGry, a komentowali jest nasi redakcyjni specjaliści od PUBG-a: Elessar oraz TBone.

Podczas ponad dwugodzinnych starć uczestnicy rozegrali trzy emocjonujące bitwy. Na pierwszej mapie zwycięzcą został gracz o ksywce Niewiemcoto, a zaraz za nim uplasowali się kolejno Budziu oraz Penkot. Podczas drugiego starcia zwyciężył saw1k404, pokonując w emocjonującej końcówce między drzewami Faxterha oraz Jankispa24. Ostatnia bitwa skończyła się natomiast wygraną Robsonatora, który najpierw pozbył się Xeentiego, a potem mógł spokojnie obserwować zza drzewa, jak CzapkaDrobnych zostaje zabity przez zamykającą się strefę.

W ostatecznej klasyfikacji walka była bardzo zacięta, a różnice między najlepszymi graczami minimalne. Ostatecznie dzięki zajęciu 6 miejsca na pierwszej mapie i wygraniu drugiej rozgrywki zwycięzcą całego turnieju został sa1k404. Tuż za nim uplasował się Xeenti, który brak zwycięstwa na mapie nadrobił stałą równą formą i dużą liczbą zabójstw. Zajął kolejno 12, 11 i 3 miejsce, wykonując przy okazji 12 egzekucji. Najbardziej zacięta była walka o trzecie miejsce, w której ostatecznie wygrał gracz o ksywce Robsonator. Kompletne wyniki możecie znaleźć na stronie turnieju w tym miejscu.

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wspólna przygoda z PUBG.

Pierwsze miejsce – sa1k404

Punkty: 310

Miejsca na mapach: I mapa – 6 miejsce, II mapa – 1 miejsce, III mapa – 58 miejsce

Zabójstwa: 4

Nagroda: 3 skrzynki Gamescom Invitational Crate wraz z 3 kluczami do ich otwarcia, 10 skrzynek Survivor Crate oraz 10 skrzynek Wanderer Crate.

Drugie miejsce - Xeenti

Punkty: 280

Miejsca na mapach: I mapa – 12 miejsce, II mapa – 11 miejsce, III mapa – 3 miejsce

Zabójstwa: 12

Nagroda: 2 skrzynki Gamescom Invitational Crate wraz z 2 kluczami do ich otwarcia oraz 10 skrzynek Survivor Crate.

Trzecie miejsce – Robsonator

Punkty: 270

Miejsca na mapach: I mapa – 22 miejsce, II mapa – 56 miejsce, III mapa – 1 miejsce

Zabójstwa: 8

Nagroda: 1 skrzynka Gamescom Invitational Crate wraz z 1 kluczem do jej otwarcia oraz 10 skrzynek Survivor Crate.

Turniej GRYOnline.pl Battle Royale – wyniki, relacja i najlepsze zagrania - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.