Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2015, 19:41

autor: Góral

Trzeci dzień letniej wyprzedaży w serwisie Steam (Chivalry: Medieval Warfare, Prison Architect, Borderlands 2)

W serwisie Steam rozpoczął się trzeci dzień letniej wyprzedaży, która trwać będzie do 21 czerwca. W sumie przeceniono kilka tysięcy rożnych tytułów. Dziś w ofercie dnia znajdziemy gry, takie jak Chivalry: Medieval Warfare, Prison Architect, Borderlands 2 i Watch_Dogs.

Kolejny dzień wyprzedaży, kolejna porcja przecenionych gier. - Trzeci dzień letniej wyprzedaży w serwisie Steam (Chivalry: Medieval Warfare, Prison Architect, Borderlands 2) - wiadomość - 2015-06-13
Kolejny dzień wyprzedaży, kolejna porcja przecenionych gier.

Rozpoczął się trzeci dzień letniej wyprzedaży w sklepie Steam, podczas której codziennie pojawiają się rozmaite promocje i przeceny. W niektórych przypadkach można natrafić nawet na obniżki rzędu 90%, ale większość z nich waha się w przedziale 50 – 75%. Promocje przygotowane przez Valve dzielą się na trzy podstawowe rodzaje: oferty dnia (zmieniające się co dobę o godzinie 19:00), błyskawiczne oferty (aktualizowane co 12 godzin – codziennie o 7:00 i 19:00 czasu polskiego), a także specjalne zniżki, które zależą od postępów użytkowników platformy w okolicznościowej grze przeglądarkowej Monster Summer Game. Tradycyjnie, oferty z ubiegłego dnia będą dostępne jeszcze przez najbliższe 24 godziny.

Oferty dnia

Seria Borderlands – zniżki od 67% do 80%

W ofercie między innymi:

Oferty Błyskawiczne

Seria Tomb Raider – zniżki od 50% do 80%

W ofercie między innymi:

Seria Sherlock Holmes – zniżki od 10% do 80%

W ofercie między innymi:

Specjalne oferty „zdobyte” w grze przeglądarkowej

Przypominamy, że letnia wyprzedaż potrwa do 21 czerwca.